';

STIHL Multisport Challenge

Viljandimaa, 29. juuni 2019

STIHL Multisport Challenge on seiklusspordivõistlus, kus osalejatel tuleb läbida korraldaja poolt ette märgitud võistlusrada. Rada jaguneb erinevateks etappideks ja liikumisviisideks on jooks, ratas ja kajak/kanuu. Lisaks on rajal erinevad lisaülesanded. Võistlus toimub kaheliikmelistes võistkondades ja osalejad saavad valida kolme raja vahel: 100km (must rada), 65km (punane rada) ja 35km (roheline rada).
Ettemärgistatud rada

Kindel ja ette märgitud rada ei nõua osalejatelt head ja kiiret orienteerumisoskust, vaid võimaldab täielikult keskenduda oma füüsilise pingutuse maksimaliseerimisele.

Põnevad lisaülesanded

Lisaülesanded lisavad huvitavaid väljakutseid kõigile. Osad lisaülesanded pakuvad ka lõbusat vaheldust muidu suurele füüsilisele pingutusele.

Lastehoid

Lastehoiud on hea võimalus vanematel täielikult võistlemisele keskenduda.

Juhend

STIHL Multisport Challenge

STIHL MULTISPORT CHALLENGE

Tulemused
Etapid
Video 2018
Pildid 2018

 

Video 2017
Galerii 2017
  • STIHL Multisport Challenge  on seiklusspordi võistlus, kus 2-liikmelised võistkonnad peavad erinevate liikumisviisidega (jooks, ratas, kajak/kanuu) läbima ette märgistatud raja. Tegemist ei ole orienteerumisvõistlusega, vaid tähistatud rajaga, millele on lisatud mitmed vaheldusrikkad lisaülesanded.  Osalejatel on võimalik valida kolme erineva pikkusega raja vahel (100km, 60km ja 30km).
  • STIHL Multisport Challenge eesmärk on:  
    • Populariseerida sportliku eluviisi ja seiklussporti kui spordiala;
    • Pakkuda inimestele uut mitmekülgset spordiüritust
    • Suunata osalejaid loodusesse sportima
  • Rohkem infot 2019. a alguses!