';
20 päevakut

Tartu linnas ja selle lähiümbruses. Hea ligipääsetavusega ja uued põnevad asukohad.

Orienteerumisõpe

Igal korral personaalne orienteerumise õpe kõikidele soovijatele.

Kvaliteetsed kaardid

Rajameistrid näevad palju vaeva kaartidega, et rada oleks tehniliselt heal tasemel ja huvitav kõigile.

Lisaks

Mudilastele oma rada ning meene raja läbimise eest, live tulemused ja kõigile lõpetajatele teelaud.

20
Päevakut
Kevadel ja sügisel
375
Osalejat
keskmiselt igal päevakul
4
Erineva pikkusega rada
ja mudilastele oma rada.
4
tundi on start avatud
Finiš on 30 minutit kauem lahti.

Päevakud

Päevak
Kuupäev
Rajameister
Tulemused
Kaart
Lisa

Tamme

20.03.2019

…..

Tulemused      Vaheajad
Rajajoonistamine
Graafikud

Rada 1        Rada 2
Rada 3        Rada 4
Kõikide punktidega kaart

Lisainfo

Annelinn W

27.03.2019

….

Tulemused      Vaheajad
Rajajoonistamine
Graafikud

Rada 1        Rada 2
Rada 3        Rada 4
Kõikide punktidega kaart

Lisainfo

Ülenurme

03.04.2019

….

Tulemused      Vaheajad
Rajajoonistamine
Graafikud

Rada 1        Rada 2
Rada 3        Rada 4
Kõikide punktidega kaart

Lisainfo

TalTech Tartu kolledž

10.04.2019

….

Tulemused      Vaheajad
Rajajoonistamine
Graafikud

Rada 1        Rada 2
Rada 3        Rada 4
Kõikide punktidega kaart

Lisainfo

Ihaste

17.04.2019

….

Tulemused      Vaheajad
Rajajoonistamine
Graafikud

Rada 1        Rada 2
Rada 3        Rada 4
Kõikide punktidega kaart

Lisainfo

Supilinn

24.04.2019

….

Tulemused      Vaheajad
Rajajoonistamine
Graafikud

Rada 1        Rada 2
Rada 3        Rada 4
Kõikide punktidega kaart

Lisainfo

Hiinalinn

01.05.2019

….

Tulemused      Vaheajad
Rajajoonistamine
Graafikud

Rada 1        Rada 2
Rada 3        Rada 4
Kõikide punktidega kaart

Lisainfo

Vanemuise

08.05.2019

….

Tulemused      Vaheajad
Rajajoonistamine
Graafikud

Rada 1        Rada 2
Rada 3        Rada 4
Kõikide punktidega kaart

Lisainfo

Anne kanal

15.05.2019

….

Tulemused      Vaheajad
Rajajoonistamine
Graafikud

Rada 1        Rada 2
Rada 3        Rada 4
Kõikide punktidega kaart

Lisainfo

Maarjamõisa

22.05.2019

….

Tulemused      Vaheajad
Rajajoonistamine
Graafikud

Rada 1        Rada 2
Rada 3        Rada 4
Kõikide punktidega kaart

Lisainfo
Päevak
Kuupäev
Rajameister
Tulemused
Kaart
Lisa

Lauluväljak

11.09.2019

…..

Tulemused      Vaheajad
Rajajoonistamine
Graafikud

Rada 1        Rada 2
Rada 3        Rada 4
Kõikide punktidega kaart

Lisainfo

Räni

18.09.2019

….

Tulemused      Vaheajad
Rajajoonistamine
Graafikud

Rada 1        Rada 2
Rada 3        Rada 4
Kõikide punktidega kaart

Lisainfo

Sanatooriumi park

25.09.2019

….

Tulemused      Vaheajad
Rajajoonistamine
Graafikud

Rada 1        Rada 2
Rada 3        Rada 4
Kõikide punktidega kaart

Lisainfo

Emajõe

02.10.2019

….

Tulemused      Vaheajad
Rajajoonistamine
Graafikud

Rada 1        Rada 2
Rada 3        Rada 4
Kõikide punktidega kaart

Lisainfo

Kvissentali

09.10.2019

….

Tulemused      Vaheajad
Rajajoonistamine
Graafikud

Rada 1        Rada 2
Rada 3        Rada 4
Kõikide punktidega kaart

Lisainfo

Ujula

16.10.2019

….

Tulemused      Vaheajad
Rajajoonistamine
Graafikud

Rada 1        Rada 2
Rada 3        Rada 4
Kõikide punktidega kaart

Lisainfo

Tähtvere

23.10.2019

….

Tulemused      Vaheajad
Rajajoonistamine
Graafikud

Rada 1        Rada 2
Rada 3        Rada 4
Kõikide punktidega kaart

Lisainfo

Annelinn E

08.05.2019

….

Tulemused      Vaheajad
Rajajoonistamine
Graafikud

Rada 1        Rada 2
Rada 3        Rada 4
Kõikide punktidega kaart

Lisainfo

Vikerkaare

06.11.2019

….

Tulemused      Vaheajad
Rajajoonistamine
Graafikud

Rada 1        Rada 2
Rada 3        Rada 4
Kõikide punktidega kaart

Lisainfo

Ringtee

13.11.2019

….

Tulemused      Vaheajad
Rajajoonistamine
Graafikud

Rada 1        Rada 2
Rada 3        Rada 4
Kõikide punktidega kaart

Lisainfo
Kolmapäevak
Kuupäev
Rajameister
Tulemused
Kaart
Lisa

ERM
Tagurpidi maja

19.09.18

Arvi Anton

Veeriku
Veeriku park

26.09.18

Kiur Erik Eensaar

Kõrveküla
Kõrveküla kool

03.10.18

Minija Pääslane

Variku
Tartu KHK staadion(Kopli tn)

10.10.18

Markus Puusepp

Lähte
Lähte spordihoone

17.10.18

Minija Pääslane

Näituse
Tartu Waldorfgümnaasium

24.10.18

Tõnis Laugesaar

Ülejõe
Tartu Raatuse kool

31.10.18

Kaarel Hendrik Zernant

Ropka
Forseliuse park

07.11.18

Tõnis Laugesaar

Rada 1        Rada 2
Rada 3        Rada 4
Kõikide punktidega kaart

Päevak
Kuupäev
Rajameister
Tulemused
Kaart
Lisa

Kruusamäe
Tartu Kutsehariduskeskus
Põllu 11

21.03.18

Arvi Anton

Emajõe
Kaarsilla Antlantise poolne ots

28.03.18

Minija Pääslane

Vikerkaare
Katoliku Hariduskeskuse hoov

04.04.18

Vallo Vaher

Ringtee
Aasta Auto Pluss (Aardla 101)

11.04.18

Olle Kärner

Ujula
Lodjakoda

18.04.18

Markus Puusepp

Sanatooriumi park
Tartu Ülikooli Kopsukliinik

25.04.18

Uku-Laur Tali

Aparaaditehas
Aparaaditehase sisehoov

02.05.18

Markus Rene Pae

Lillemägi
Õpetajate Seminari staadion

09.05.18
Lisaks: Tartu Linna MV ja
koolinoorte KV

Tomi-Andre Piirmets

Lillemägi
(lisapäevak)
Tartu Loodusmaja

15.08.18

Arvi Anton

Kolmapäevak
Kuupäev
Rajameister
Tulemused
Kaart
Lisa

Raadimõisa
Raadi mõisapargi peavärav

22.03.17

Arvi Anton

Ülejõe
Raatuse kool

29.03.17

Kiur Erik Eensaar

Kõrveküla
Kõrveküla spordihoone

05.04.17

Minija Pääslane

Ropka
Tartu Forseliuse kool

12.04.17

Markus Puusepp

Veeriku
Tartu Veeriku kool

19.04.17

Markus Rene Pae

Ihaste

26.04.17

Eleri Hirv ja
Sander Mirme

Tamme
Tartu Tamme kool

03.05.17

Rain Eensaar

Toomemägi
WOC2017

03.07.17

Arvi Anton

Toomemägi vol 2
WOC2017

05.07.17

Arvi Anton

Tulemused       Vaheajad

Aparaaditehase
orienteerumispäev

25.08.17

Markus Puusepp

Tulemused       Vaheajad

Tähtvere
EMÜ Spordihoone

20.09.17

Arvi Anton

Annelinn E
Annelinna Gümnaasium

27.09.17

Markus Rene Pae

Lillemägi

Tartu Loodusmaja

04.10.17

Margret Zimmermann

Supilinn

Supilinna kiigeplats

11.10.17

Tomi-Andre Piirmets

Maarjamõisa
Tartu Täiskasvanute Gümnaasium

18.10.17

Uku-Laur Tali

Vanemuise park
Tartu Mart Reiniku Kool

25.10.17

Markus Puusepp

Tammelinn
Tamme staadion

01.11.17

Uku-Laur Tali

Raadi-Kruusamäe
Tartu Seikluspark

08.11.17

Arvi Anton

Kolmapäevak
Kuupäev
Rajameister
Tulemused
Kaart
Lisa

Ülejõe
Anne Noortekeskus

16.03.16

Uku-Laur Tali

Annelinn
Descartes’i kool

23.03.16

Tõnis Laugesaar

Raadi
Tartu Seikluspark

29.03.16
NB! Teisipäev

Uku-Laur Tali

Tähtvere
Tartu laululava

06.04.16
Lisana ühisstardid kell 18:00 ja 21:00 (öine lisastart)

Timo Sild

Tähtvere mets

09.05.16
Lisana Tartu Linna koolinoorte MV orienteerumises

Arvi Anton

Ropkamõisa
Ropkamõisa härrastemaja

21.09.16

Markus Puusepp

Annelinn E
Tartu Annelinna Gümnaasium

28.09.16

Liisa Puusepp

Kruusamäe
Tartu Kutsehariduskeskus
(Põllu tn)

12.10.16

Joosep Tammemäe

Ropka
Tartu Forseliuse Kool

19.10.16

Rain Eensaar

Lauluväljak

Duncan.ee kontor

26.10.16
Lisaks ühisstart
kell 18:30 rajale-öine

Tõnis Laugesaar

Ujula-Lodjakoja
TÜASK

02.11.16
Lisaks ühisstart
kell 18:30 rajale-öine

Andreas Kraas

ERM

ERM-i esine parkla

09.11.16
Lisaks ühisstart
kell 18:30 rajale-öine

Uku-Laur Tali

Kolmapäevak
Kuupäev
Rajameister
Tulemused
Kaart
Lisa

Raadi

14.10.15

Markus Puusepp

Rada 1        Rada 2
Rada 3        Rada 4
Kõik rajad

Annelinn

28.11.15

Arvi Anton

Rada 1        Rada 2
Rada 3        Rada 4
Kõik rajad

Ülejõe

11.11.15

Uku-Laur Tali

Rada 1        Rada 2
Rada 3        Rada 4
Kõik rajad

Tagasisidet päevaku kohta anna siin!

Tagasiside

Juhend

ENGLISH INSTRUCTIONS!

Seiklushundi päevakud 2019 kevad

Orienteerumispäevakute sari Tartu linnas ja selle lähiümbruses

 

Eesmärk:

Tervislike eluviiside edendamine, orienteerumisvõimaluste pakkumine väljaspool traditsioonilist orienteerumishooaega, orienteerumisürituste toomine osalejatele lähemale, orienteerumisõppe pakkumine ja noortes liikumisharrastuse tekitamine pakkude neile tasuta osalemist.

Aeg ja koht:

Päevaku jrk Kuupäev Asukoht
1. 20. märts Tamme
2. 27. märts Annelinn W
3. 3. aprill Ülenurme
4. 10. aprill TalTech Tartu kolledž
5. 17. aprill Ihaste
6. 24. aprill Supilinn
7. 1. mai Hiinalinn
8. 8. mai Vanemuise
9. 15. mai Anne kanal
10. 22. mai Maarjamõisa

Start avatakse kell 15.00 ning suletakse kell 19.00. Finiš suletakse kell 19.30. Rajale võib minna vabalt valitud ajal kui start on avatud.

NB! Hilised startijad peavad arvestama vajadusega kasutada kaardi lugemiseks pealampi/taskulampi!

Rajad:

Eeldatavad pikkused linnulennult:

  • RADA 1 – 4,5-5 km
  • RADA 2 – 2,5-3,5 km
  • RADA 3 – 2-3 km
  • RADA 4 – 0,5-1 km (mudilased/eelkooliealised)
  • VABA – pikkus omal valikul

Rajad kulgevad suures osas linnakeskkonnas tänavatel, rohealadel jm avalikus ruumis. Tegemist on suundorienteerumisega, st kontrollpunktid tuleb läbida kaardil ette näidatud järjekorras. Raja mittetäielikul läbimisel arvestatakse tulemus rajale VABA.

Kontrollpunktides tuleb teha märge SPORTident märkevahendiga (SI-kaart).
Mudilastele/eelkooliealistele on mõeldud Rada 4, mille läbimine on enamasti võimalik ka lapsekäruga ning lastejalgrattaga; Rada 4 ei ületa tiheda liiklusega tänavaid.

Osalejad:

Seiklushundi päevakud on mõeldud igas vanuses osalejatele. Kõikidel radadel võib osaleda kas üksi või koos kaaslasega.

Registreerimine ja osavõtutasud:

Registreerimine igal üritusel kohapeal 15.00-19.00.

  • mudilased/eelkooliealised           tasuta
  • õpilased (6-19a)                             tasuta
  • pensionärid                                    4 EUR
  • üliõpilased                                      4 EUR
  • täiskasvanud                                  5 EUR

SPORTident (SI-kaart) märkevahendi rent – 1 EUR inimese kohta (mudilastel/eelkooliealistel ja õpilastel tasuta).

Lapsevanemale, kes läheb lapsega mudilaste rajale kaasa (Rada 4), on osavõtt tasuta. Ülejäänud radadel peab lapsevanem tasuma osavõtumaksu, kui soovib endale eraldi kaarti.

SportID keskkonda kasutavad osalejad saavad soetada pileti otse SportID-s!
https://sportid.ee/event/3358/services

Kes soovib arvet ettevõtte jaoks, palun kirjutada dora(ät)seiklushunt.ee.

 

UUS!  Võimalus on soetada sarjale soodushindadega 5x pääse või 10x pääse.

Üliõpilastele/pensionäridele on 10x pääse 32€ ja 5x pääse 16€. Täiskasvanutele on 10x pääse 40€ ja 5x pääse 20€.

Pääsme lunastamiseks palume teha vastavas summas ülekande MTÜ Seiklushunt kontole, EE472200221061466747 Swedbank. Selgitusse lisage osaleja nimi ja kordade arv (nt Mart Nõlv 5x pääse). Ülekande teinud kanname enda nimekirja ehk füüsiliselt ühtegi kaarti või eset ei teki. 5x ja 10x pääsmeid saab lunastada ka päevakutel kohapeal.

Tulemused:

Paremusjärjestus selgitatakse igal rajal eraldi vastavalt raja läbimisele kulunud ajale, rajal VABA vastavalt läbitud kontrollpunktide arvule. Koondarvestust ei peeta, kuid peetakse usinustabelit (vt allpool).

Iga osaleja saab finišis tulemuste lehe (tšeki), millel on näidatud tema raja läbimise aeg ning iga kontrollpunkti läbimiseks kulunud aeg. Tulemused otse on leitavad: http://live.seiklushunt.ee/

Ametlikud tulemused koos kõikide etapiaegadega ilmuvad korraldaja kodulehele ürituse toimumise päeva südaööks.

Usinustabel:

Seiklushundi päevakutel peetakse usinustabelit – osaledes vähemalt kaheksal (ühes sarjas kokku kümme etappi) ühe sarja päevakutel, ootab usinaid hooaja lõppedes meene! Usinustabelit peetakse kevad- ja sügisetappidel eraldi.

Auhinnad:

Mudilastele/eelkooliealistele on osalusauhinnad, lisaks jagatakse loosiauhindu.
Päevakulistele on avatud teelaud.

Ohutus:

Ettevaatust liikluses – üritused toimuvad avatud linnaruumis, kus liiguvad nii sõidukid kui ka teised inimesed! Osalejad on ka päevakul kohustatud järgima liiklusseadust. Osalejad vastutavad ise enda tervisliku seisundi eest.

Muu:

Rinnanumbreid ei kasutata.
Igal päevakul on avatud järelvalvega lastehoid 16.00-19.30.
Infotelki on võimalik hoiule jätta autovõtmeid, lastehoiutelki üleriideid ja kotte.
Parkimine on linnatänavatel, lisainfo parkimise kohta on iga ürituse lisainfos.

Kindlasti ei tohi üle aedade ronida, peenardel ja aiamaadel joosta ning erahoove läbida!

Päevakulise 4 sammu!                     Leppemärkide seletus!

Korraldaja:

MTÜ Seiklushunt
info[ät]seiklushunt.ee
+372 53 33 2456