Tartu MV sprint

10.05.2017
Korraldaja : MTÜ Seiklushunt
Rajameister : Tõnis Laugesaar
[#1] [#2] [#3] [#4] [#5] [M14]
[M18] [M21] [M40] [M50] [N14] [N18]
[N21] [N40] [N50]
M21 Rada (1): 21 KP 2.400km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.    50 Bartosz Pawlak            Poola      00:12:50
 2.    48 Piotr Parfianowicz        Poola      00:13:18 +00:28
 3.    46 Wojciech Kowalski         Poola      00:13:39 +00:49
 4.    44 Per Harald Havnen Joha... Norra      00:13:53 +01:03
 5.    56 Uku-Laur Tali                        00:15:10 +02:20
 6.    53 Markus  Rene Pae          SK 100     00:15:17 +02:27
 7.    15 Marek Mäoma                          00:15:53 +03:03
 8.    42 Kevin Hallop              TÜ ASK     00:16:08 +03:18
 9.    54 Tanel Kalm                Ruut Disai 00:16:12 +03:22
10.    55 Marek Karm                SK 100     00:16:16 +03:26
11.    36 Rimmo Rõõm                Ilves      00:16:25 +03:35
12.    52 Kaarel Hendrik Zernant    Ilves      00:17:30 +04:40
13.    33 Märt Kivila                          00:18:47 +05:57
14.    40 Kalvo Kriisk                         00:19:35 +06:45
15.    20 Andres Nöps               OK Ilves   00:19:50 +07:00
16.     0 Mairo Tukk                           00:20:32 +07:42
17.    25 Alari Kukk                           00:24:38 +11:48
       29 Juhan Aasaru                         DQ      
N21 Rada (2): 17 KP 2.100km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.     0 Aleksandra Hornik                    00:13:45
 2.    43 Margret Zimmermann        OK Kape    00:14:32 +00:47
 3.    51 Ewa Gwozdz                Poola      00:15:10 +01:25
 4.    41 Eleri Hirv                Võru       00:15:51 +02:06
 5.    39 Triin Jäädmaa                        00:15:55 +02:10
 6.    49 Weronika Cych             Poola      00:16:14 +02:29
 7.     2 Hannula-Katrin Pandis     Ilves      00:16:32 +02:47
 8.    28 Marie Tammemäe                       00:17:09 +03:24
 9.    37 Kadri Limberg             EKJ SK     00:17:15 +03:30
10.    35 Airi Alnek                           00:17:57 +04:12
11.    45 Siiri Rist                OK West/Su 00:19:54 +06:09
12.    23 Iina Airasmaa                        00:21:11 +07:26
13.    11 Jaana Karja                          00:22:39 +08:54
14.    18 Triinu Kooskora                      00:25:23 +11:38
15.    32 Joy Wang                             00:50:38 +36:53
M18 Rada (2): 17 KP 2.100km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.     5 Andres Rõõm               Ilves      00:14:27
M40 Rada (2): 17 KP 2.100km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.    22 Meelis Merenäkk           Rae        00:16:32
 2.    31 Andres Pae                Suusahullu 00:16:52 +00:20
 3.    27 Alo Järve                 AS Tatoli  00:18:06 +01:34
 4.    17 Priit Pääslane            Ilves      00:20:00 +03:28
 5.    10 Ando Viispert             Ants Piibu 00:21:43 +05:11
N40 Rada (3): 14 KP 1.700km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.     1 Minija Pääslane           Ilves      00:16:57
M50 Rada (3): 14 KP 1.700km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.    24 Tiit Tali                 Ilves      00:12:25
 2.    13 Udo Lüüs                             00:17:20 +04:55
        4 Mart Külvik                          DQ      
        0 Toomas Ellervee                      DQ      
N18 Rada (4): 13 KP 1.300km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.     7 Helen Maria Tamm                     00:11:18
M14 Rada (4): 13 KP 1.300km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.     3 Mihkel Tali               Ilves      00:15:04
N14 Rada (5): 10 KP 1.000km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.     6 Birgit Rõõm               Ilves      00:08:42
 2.    14 Harriet Koppel            Sangar     00:08:44 +00:02
N50 Rada (5): 10 KP 1.000km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.    21 Vaike Tomann                         00:09:09
 2.    30 Ellen Lembra              OK Kape    00:09:33 +00:24
 3.    26 Ülle Põldoja              Ilves      00:09:56 +00:47
 4.     9 Mare Leis                            00:11:43 +02:34
 5.    16 Kaie Kivila                          00:12:32 +03:23
#1 Rada (M21): 21 KP 2.400km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.    50 Bartosz Pawlak            Poola     M21      00:12:50
 2.    48 Piotr Parfianowicz        Poola     M21      00:13:18 +00:28
 3.    46 Wojciech Kowalski         Poola     M21      00:13:39 +00:49
 4.    44 Per Harald Havnen Joha... Norra     M21      00:13:53 +01:03
 5.    56 Uku-Laur Tali                       M21      00:15:10 +02:20
 6.    53 Markus  Rene Pae          SK 100    M21      00:15:17 +02:27
 7.    15 Marek Mäoma                         M21      00:15:53 +03:03
 8.    42 Kevin Hallop              TÜ ASK    M21      00:16:08 +03:18
 9.    54 Tanel Kalm                Ruut DisaiM21      00:16:12 +03:22
10.    55 Marek Karm                SK 100    M21      00:16:16 +03:26
11.    36 Rimmo Rõõm                Ilves     M21      00:16:25 +03:35
12.    52 Kaarel Hendrik Zernant    Ilves     M21      00:17:30 +04:40
13.    33 Märt Kivila                         M21      00:18:47 +05:57
14.    40 Kalvo Kriisk                        M21      00:19:35 +06:45
15.    20 Andres Nöps               OK Ilves  M21      00:19:50 +07:00
16.     0 Mairo Tukk                          M21      00:20:32 +07:42
17.    25 Alari Kukk                          M21      00:24:38 +11:48
       29 Juhan Aasaru                        M21      DQ      
#2 Rada (N21,M18,M40): 17 KP 2.100km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.     0 Aleksandra Hornik                   N21      00:13:45
 2.     5 Andres Rõõm               Ilves     M18      00:14:27 +00:42
 3.    43 Margret Zimmermann        OK Kape   N21      00:14:32 +00:47
 4.    51 Ewa Gwozdz                Poola     N21      00:15:10 +01:25
 5.    41 Eleri Hirv                Võru      N21      00:15:51 +02:06
 6.    39 Triin Jäädmaa                       N21      00:15:55 +02:10
 7.    49 Weronika Cych             Poola     N21      00:16:14 +02:29
 8.     2 Hannula-Katrin Pandis     Ilves     N21      00:16:32 +02:47
 8.    22 Meelis Merenäkk           Rae       M40      00:16:32 +02:47
10.    31 Andres Pae                SuusahulluM40      00:16:52 +03:07
11.    28 Marie Tammemäe                      N21      00:17:09 +03:24
12.    37 Kadri Limberg             EKJ SK    N21      00:17:15 +03:30
13.    35 Airi Alnek                          N21      00:17:57 +04:12
14.    27 Alo Järve                 AS Tatoli M40      00:18:06 +04:21
15.    45 Siiri Rist                OK West/SuN21      00:19:54 +06:09
16.    17 Priit Pääslane            Ilves     M40      00:20:00 +06:15
17.    23 Iina Airasmaa                       N21      00:21:11 +07:26
18.    10 Ando Viispert             Ants PiibuM40      00:21:43 +07:58
19.    11 Jaana Karja                         N21      00:22:39 +08:54
20.    18 Triinu Kooskora                     N21      00:25:23 +11:38
21.    32 Joy Wang                            N21      00:50:38 +36:53
#3 Rada (N40,M50): 14 KP 1.700km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.    24 Tiit Tali                 Ilves     M50      00:12:25
 2.     1 Minija Pääslane           Ilves     N40      00:16:57 +04:32
 3.    13 Udo Lüüs                            M50      00:17:20 +04:55
        4 Mart Külvik                         M50      DQ      
        0 Toomas Ellervee                     M50      DQ      
#4 Rada (N18,M14): 13 KP 1.300km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.     7 Helen Maria Tamm                    N18      00:11:18
 2.     3 Mihkel Tali               Ilves     M14      00:15:04 +03:46
#5 Rada (N14,N50): 10 KP 1.000km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.     6 Birgit Rõõm               Ilves     N14      00:08:42
 2.    14 Harriet Koppel            Sangar    N14      00:08:44 +00:02
 3.    21 Vaike Tomann                        N50      00:09:09 +00:27
 4.    30 Ellen Lembra              OK Kape   N50      00:09:33 +00:51
 5.    26 Ülle Põldoja              Ilves     N50      00:09:56 +01:14
 6.     9 Mare Leis                           N50      00:11:43 +03:01
 7.    16 Kaie Kivila                         N50      00:12:32 +03:50

© Tak-Soft 2001-2016 http://www.tak-soft.com SIME:4.63 [2016.509] @ 10.05.2017 23:29:56 MTÜ Seiklushunt