Eesti Meistrivõistlused orienteerumisjooksu sprindis 24.08.2019
EMV Sprindis
24.08.2019 Kuremaa (Rajameister: Uku-Laur Tali)
M14  M16  M18  M20  M21  M35  M40  M45  M50  M55  M60  M65  M70  M75 
N14  N16  N18  N20  N21  N35  N40  N45  N50  N55  N60  N65  N70  N75 

M14
1380m 14KP Tõus 20m {Start nr:1 }
Nr    Nimi                           Klubi                          Kiip     Stardiaeg 
   61 Jan-Erik Kärner                Rakv                           7207454  16:43.00  
   62 Andre Leopard                  Peko                           8648517  16:44.00  
   63 Robert Sander                  Ilves                          2012315  16:45.00  
   64 Kaspar Karolin                 Kobras/Põlva Spordikool        8636849  16:46.00  
   65 Otto Toomas Kibena             Võru/Võru spordikool           2031724  16:47.00  
   66 Markus Juhkam                  Kobras/Põlva Spordikool        8636591  16:48.00  
   67 Kardo Kutti                    Harju                          8371637  16:49.00  
   68 Timo Kudre                     Peko                           8662663  16:50.00  
   69 Laur-Rogert Sulg               Otepää                         8668784  16:51.00  
   70 Karl-Mattias Juhkam            Kobras/Põlva Spordikool        8665482  16:52.00  
   71 Pärtel Külvik                  Tartu Katoliku SK              8668771  16:53.00  
   72 Henri Perillus                 JOKA/Türi Spordikool           8625036  16:54.00  
   73 Markus Zimmermann              Kape                           8648518  16:55.00  
   74 Ossi Priks                     Rakv                           8638062  16:56.00  
   75 Karl-Markus Janno              Võru/Võru spordikool           1410842  16:57.00  
   76 Siim Pello                     Mercury                        8014415  16:58.00  
   77 Audun Palo                     Võru/Võru spordikool           8648692  16:59.00  
   78 August Jakobson                Kobras/Põlva Spordikool        8636852  17:00.00  
   79 Maanus Udam                    JOKA                           8625046  17:01.00  
   80 Markus Kaljur                  Harju                          8206063  17:02.00  
   81 Laurits Rütman                 JOKA                           8625034  17:03.00  
   82 Kaur Koosapoeg                 Rakv/Tapa spordikool           8636921  17:04.00  
   83 Raiko Alliksaar                JOKA                           8657268  17:05.00  
   84 Kurmet Kutti                   Harju                          8017115  17:06.00  
   85 Maarius Kotsulim               JOKA/Türi Spordikool           8625048  17:07.00  
   86 Kevin Pähkel                   Rakv                           8636932  17:08.00  
   87 Romet Kriks                    LSF PT                         8114297  17:09.00  
   88 Renno Merenäkk                 Tartu Katoliku SK              8648699  17:10.00  
   89 Ranno Kannel                   Rae                            8010860  17:11.00  
   90 Kaspar Tamm                    Rakv                           8636924  17:12.00  
   91 Otto Pluum                     Tartu Katoliku SK              8668774  17:13.00  
   92 Robin Olli                     LSF PT                         8001038  17:14.00  
   93 Marlon Naan                    Rakv                           8636919  17:15.00  
   94 Hendrik Lillsoo                Põrgupõhja                     2031714  17:16.00  
   95 Nansen Palo                    Võru/Võru spordikool           8662257  17:17.00  
   96 Andres Keernik                 Tartu Katoliku SK              8667285  17:18.00  
   97 Bert Joosep Panker             Ilves                          8648520  17:19.00  
   98 Chris Marcus Krahv             Otepää                         8668779  17:20.00  
   99 Konstantin Razdolski           SRD                            2110782  17:21.00  
  100 Karel Jung                     Kobras/Põlva Spordikool        8636847  17:22.00  
  101 Arseni Kramarenko              SRD                            305789   17:23.00  

M16
1720m 17KP Tõus 20m {Start nr:1 }
Nr    Nimi                           Klubi                          Kiip     Stardiaeg 
  102 1 Reserv                                                      NA       16:36.00  
  103 2 Reserv                                                      NA       16:37.00  
  104 Kevin Markus Korrol            Mercury                        8004007  16:38.00  
  105 Olev Piirisild                                                8073004  16:39.00  
  106 Daniel Sibul                   Kobras/Põlva Spordikool        8636593  16:40.00  
  107 Mikk Keis                      Rakv/Tapa spordikool           8636922  16:41.00  
  108 Mihkel Liivago                 Kobras/Põlva Spordikool        8622189  16:42.00  
  109 Uku Aasrand                    Rakv                           8636923  16:43.00  
  110 Mehis Udam                     JOKA                           8625045  16:44.00  
  111 Olle Ilmar Jaama               Peko                           8648521  16:45.00  
  112 Artur Soo                      JOKA/Türi Spordikool           8200007  16:46.00  
  113 Sven-Andres Niglas             Jõhvikas                       1409456  16:47.00  
  114 Jakob Veske                    Katoliku SK                    8648522  16:48.00  
  115 Mattias Maidla                 Kobras/Põlva Spordikool        8122181  16:49.00  
  116 Emil Eensaar                   Ilves                          8668769  16:50.00  
  117 Oliver Kimask                  Võru/Võru spordikool           1406474  16:51.00  
  118 Andri Kepler                   Kobras/Põlva Spordikool        8636850  16:52.00  
  119 Karmo Tisler                   Võru/Võru spordikool           2101135  16:53.00  
  120 Mihkel Mahla                   Peko                           8257777  16:54.00  
  121 Jürgen Joonas                  Võru/Võru spordikool           8661131  16:55.00  
  122 Samuel Kolsar                  Kobras/Põlva Spordikool        8636861  16:56.00  
  123 Kaspar Mill                    Võru/Võru spordikool           305693   16:57.00  

M18
2030m 22KP Tõus 20m {Start nr:1 }
Nr    Nimi                           Klubi                          Kiip     Stardiaeg 
  124 2 Reserv                                                      NA       17:24.00  
  125 1 Reserv                                                      NA       17:25.00  
  126 Sander Pritsik                 Rakv                           7201940  17:26.00  
  127 Jaan Viirmann                  Põrgupõhja                     8662102  17:27.00  
  128 Hando Allmann                  Võru/Võru spordikool           8645019  17:28.00  
  129 Ragnar Rooba                   Rakv/Tapa spordikool           8638059  17:29.00  
  130 Aleksander Kepler              Kobras/Põlva Spordikool        8636841  17:30.00  
  131 Kustu Künnapas                 HOK                            8210201  17:31.00  
  132 Marios Tammes                  Kobras                         8638111  17:32.00  
  133 Robert Pihu                    Tartu Katoliku SK              8668763  17:33.00  
  134 Raiko Marrandi                 JOKA/Türi Spordikool           8011227  17:34.00  
  135 Siim Turban                    Rakv                           8638051  17:35.00  
  136 Martin Erik Maripuu            Kobras/Põlva Spordikool        8636854  17:36.00  
  137 Eerik Priks                    Rakv                           8636931  17:37.00  
  138 Vjatseslav Safonov             SRD                            8421108  17:38.00  
  139 Ragnar Kranberg                Mercury                        8322002  17:39.00  
  140 Hanno-Laur Kunnus              Võru/Võru spordikool           2101133  17:40.00  
  141 Kaspar Päärson                 SRD                            8633648  17:41.00  
  142 Karel Kuragin                  Võru/Võru spordikool           8661128  17:42.00  
  143 Johan Tamm                                                    8648523  17:43.00  
  144 Tõnis Jäädmaa                  Võru/Võru spordikool           8648524  17:44.00  

M20
2250m 22KP Tõus 25m {Start nr:1 }
Nr    Nimi                           Klubi                          Kiip     Stardiaeg 
  145 1 Reserv                                                      NA       16:26.00  
  146 2 Reserv                                                      NA       16:27.00  
  147 Kaarel Vesilind                SRD                            8029703  16:28.00  
  148 Joonas Halapuu                 Võru/Võru spordikool           2073766  16:29.00  
  149 Pierre Erbland                 COLE                           7000970  16:30.00  
  150 Raido Kiss                     Võru/Võru spordikool           2101131  16:31.00  
  151 Andres Rõõm                    Ilves                          8651943  16:32.00  
  152 Karel-Sander Kljuzin           Peko                           8009362  16:33.00  
  153 Kiur Erik Eensaar              Ilves                          8667297  16:34.00  

M21
2510m 25KP Tõus 25m {Start nr:1 }
Nr    Nimi                           Klubi                          Kiip     Stardiaeg 
    1 2 Reserv                                                      NA       17:45.00  
    2 1 Reserv                                                      NA       17:46.00  
    3 Lauri Malsroos                 Tammed                         8639391  17:47.00  
    4 Mehis Muru                     JOKA                           8662101  17:48.00  
    5 Martin Vilismäe                                               8661140  17:49.00  
    6 Martin Simpson                 Kobras                         8636581  17:50.00  
    7 Timmo Tammemäe                 SK100                          8636790  17:51.00  
    8 Anton Roolaid                  TAOK                           8648501  17:52.00  
    9 Raido Laidla                   SK100                          8631568  17:53.00  
   10 Toivo Murakas                  Rakv                           8636916  17:54.00  
   11 Oliver Kütt                    Ilves                          8648502  17:55.00  
   12 Aleksandr Shved                SRD                            8031067  17:56.00  
   13 Reimo Liiv                     Tammed                         8661139  17:57.00  
   14 Kaarel Hendrik Zernant         Ilves                          8070600  17:58.00  
   15 Mattias Blehner                West                           8662096  17:59.00  
   16 Hannes Poolamets               Tammed                         8002241  18:00.00  
   17 Marek Karm                     SK100                          8631404  18:01.00  
   18 Juho Westerlund                JOKA                           8625047  18:02.00  
   19 Markus Puusepp                 Võru                           8633649  18:03.00  
   20 Gion Schnyder                  Värska OK PEKO                 8198618  18:04.00  
   21 Siim Klais                     Võru                           8648503  18:05.00  
   22 Raido Mitt                     Kobras                         8210610  18:06.00  
   23 Alar Kume                      Võru                           8648504  18:07.00  
   24 Reigo Teervalt                 Peko                           8648506  18:08.00  
   25 Jaagup Truusalu                Võru                           8648508  18:09.00  
   26 Ats Sõnajalg                   Harju                          8662098  18:10.00  
   27 Sergei Rjabõshkin              SRD                            8001488  18:11.00  
   28 Kristo Heinmann                Peko                           8645022  18:12.00  

M35
2250m 22KP Tõus 25m {Start nr:1 }
Nr    Nimi                           Klubi                          Kiip     Stardiaeg 
  154 Raino Leopard                  Peko                           980562   16:12.00  
  155 Kaarel Kallas                  JOKA                           8009382  16:13.00  
  156 Janek Kähr                     Kobras                         8638097  16:14.00  
  157 Mairo Kirss                    Koop                           8655312  16:15.00  
  158 Sander Mirme                   Võru                           8648710  16:16.00  
  159 Veiko Lille                    West                           8030283  16:17.00  
  160 Anti Sulavee                   SK100                          9102061  16:18.00  
  161 Silver Eensaar                 Kobras                         8651962  16:19.00  
  162 Tiit Tähnas                    JOKA                           8667294  16:20.00  
  163 Mikk Põdra                     Jõhvikas                       8358613  16:21.00  
  164 Tõnu Lillelaid                 Sparta                         8044348  16:22.00  
  165 Timo Palo                      Võru                           8111175  16:23.00  
  166 Tarvo Klaasimäe                Rakv                           681647   16:24.00  
  167 Sixten Sild                    Võru                           1008466  16:25.00  

M40
2030m 22KP Tõus 20m {Start nr:1 }
Nr    Nimi                           Klubi                          Kiip     Stardiaeg 
  168 1 Reserv                                                      NA       16:35.00  
  169 Erko Jakobson                  Kobras                         8636865  16:36.00  
  170 Heno Ivanov                                                   8648695  16:37.00  
  171 Andreas Kraas                  Tammed                         8648693  16:38.00  
  172 Tarmo Kuub                     LSF PT                         8101098  16:39.00  
  173 Ain Fjodorov                   Peko                           8009346  16:40.00  
  174 Toomas Marrandi                JOKA                           8041179  16:41.00  
  175 Mario Bordonado-Romano         CD Fundi-O                     8004773  16:42.00  
  176 Mati Korrol                    Mercury                        8001313  16:43.00  
  177 Martin Kaup                    LSF PT                         8456788  16:44.00  
  178 Ivo Miller                     Koop                           8041077  16:45.00  
  179 Dmitri Shved                   SRD                            8029702  16:46.00  
  180 Mati Mägi                      HOK                            8001921  16:47.00  
  181 Koit Kolsar                    Kobras                         8636590  16:48.00  
  182 Risto Randma                   Põrgupõhja                     9101601  16:49.00  
  183 Andres Lauba                   TON                            8648950  16:50.00  
  184 Lauri Beilmann                 Tammed                         8001826  16:51.00  
  185 Erki Kriks                     LSF PT                         8217313  16:52.00  
  186 Raio Piiroja                   West                           8009326  16:53.00  
  187 Meelis Mälter                  Harju                          8680056  16:54.00  
  188 Ott Rakkaselg                  HOK                            8648525  16:55.00  
  189 Alar Abram                     Tammed                         8662088  16:56.00  

M45
2030m 22KP Tõus 20m {Start nr:1 }
Nr    Nimi                           Klubi                          Kiip     Stardiaeg 
  190 1 Reserv                                                      NA       16:57.00  
  191 Kristjan Leiger                Kape                           9201519  16:58.00  
  192 Toomas Talumaa                 HOK                            8497864  16:59.00  
  193 Rain Lillsoo                   Põrgupõhja                     8012089  17:00.00  
  194 Vladislav Pahhomenkov          SRD                            8200671  17:01.00  
  195 Jan Aas                        Jõhvikas                       1415228  17:02.00  
  196 Raul Kudre                     Peko                           8662650  17:03.00  
  197 Heiki Savitsch                 Bona Fide                      8647287  17:04.00  
  198 Mart Jakobson                  Harju                          1561057  17:05.00  
  199 Rein Zaitsev                   Peko                           2012879  17:06.00  
  200 Heiti Hallikma                 Võru                           8040370  17:07.00  
  201 Lauri Olli                     LSF PT                         8400444  17:08.00  
  202 Andres Käver                   SK100                          8651972  17:09.00  
  203 Randy Korb                     Peko                           8240372  17:10.00  
  204 Sander Blehner                 West                           8664202  17:11.00  
  205 Indrek Lillsoo                 Põrgupõhja                     8005074  17:12.00  
  206 Indrek Viikmaa                 West                           8662654  17:13.00  
  207 Ilmar Udam                     JOKA                           8625038  17:14.00  
  208 Priit Talu                     West                           8647290  17:15.00  
  209 Meelis Merenäkk                Rae                            8182224  17:16.00  
  210 Veljo Vask                     West                           9102232  17:17.00  
  211 Rait Lille                     Harju                          1417178  17:18.00  
  212 Tarmo Klaar                    Mercury                        8623680  17:19.00  
  213 Tanel Kannel                   Rae                            8014214  17:20.00  
  214 Margus Klementsov              Mercury                        8200572  17:21.00  
  215 Meelis Mälberg                 Peko                           8001398  17:22.00  
  216 Danilo Piht                    Mercury                        8089099  17:23.00  

M50
1840m 16KP Tõus 20m {Start nr:1 }
Nr    Nimi                           Klubi                          Kiip     Stardiaeg 
  217 1 Reserv                                                      NA       17:35.00  
  218 Einar Luup                     Võru                           7211277  17:36.00  
  219 Raivo Erik                     Rae                            8181181  17:37.00  
  220 Raivo Laanemets                TON                            8648526  17:38.00  
  221 Paavo Rõigas                   Peko                           8648527  17:39.00  
  222 Veiko Hintsov                  Põrgupõhja                     8651712  17:40.00  
  223 Mairolt Kakko                  TON                            8210568  17:41.00  
  224 Kaido Nurja                    Nõmme                          8001303  17:42.00  
  225 Andrei Nikitin                 SRD                            8200468  17:43.00  
  226 Rain Vellerind                                                8648529  17:44.00  
  227 Madis Haug                     Võru                           2043908  17:45.00  
  228 Priit Pääslane                 Ilves                          8100033  17:46.00  
  229 Andres Viira                                                  8400609  17:47.00  
  230 Allar Padari                   HOK                            8638117  17:48.00  
  231 Taivo Tali                     Harju                          7208108  17:49.00  
  232 Mart Koppel                                                   8144831  17:50.00  
  233 Peeter Võrk                                                   8645014  17:51.00  

M55
1720m 17KP Tõus 20m {Start nr:1 }
Nr    Nimi                           Klubi                          Kiip     Stardiaeg 
  234 1 Reserv                                                      NA       16:00.00  
  235 Eduard Pukkonen                Harju                          8664188  16:01.00  
  236 Argo Kauge                     Põrgupõhja                     222119   16:02.00  
  237 Ülo Viru                       Orvand                         8488833  16:03.00  
  238 Toomas Mast                    HOK                            8636864  16:04.00  
  239 Ülo Timuska                    Rae                            8648530  16:05.00  
  240 Lauri Leppik                   TAOK                           8414119  16:06.00  
  241 Vladimir Savinov               SRD                            8645016  16:07.00  
  242 Andrus Rämmann                 Koop                           8001133  16:08.00  
  243 Urmas Sulaoja                  Jõhvikas                       998987   16:09.00  
  244 Mati Preitof                   Harju                          8200052  16:10.00  
  245 Aivar Meindok                  TON                            8090462  16:11.00  
  246 Tiit Tali                      Ilves                          8662100  16:12.00  
  247 Maido Kaljur                   Harju                          8047332  16:13.00  
  248 Andres Talver                  Mercury                        8041260  16:14.00  
  249 Antti Roose                    Kobras                         8636855  16:15.00  
  250 Urmas Tammemäe                 Orvand                         8011360  16:16.00  
  251 Maksim Gurejev                 Kape                           8638581  16:17.00  
  252 Tõnu Tänav                     Rae                            8670210  16:18.00  
  253 Andrei Mitenkov                Kape                           7206075  16:19.00  
  254 Mart Külvik                                                   8648531  16:20.00  
  255 Tõnu Ilves                     Kape                           8532019  16:21.00  

M60
1570m 16KP Tõus 12m {Start nr:1 }
Nr    Nimi                           Klubi                          Kiip     Stardiaeg 
  256 1 Reserv                                                      NA       17:31.00  
  257 Raul Laas                      JOKA                           8004558  17:32.00  
  258 Udo Lüüs                       Ilves                          7550824  17:33.00  
  259 Tõnu Sikkal                    Kobras                         8636899  17:34.00  
  260 Aimur Raudsepp                 JOKA                           8636805  17:35.00  
  261 Mihkel Nahkur                  Jõhvikas                       8648532  17:36.00  
  262 Tauno Kure                     Kape                           8000357  17:37.00  
  263 Rein Rooni                     Orvand                         8667292  17:38.00  
  264 Kaljo Julge                    Kape                           8648533  17:39.00  
  265 Jaanus Reha                    Koop                           8630004  17:40.00  
  266 Kalmer Keevend                 JOKA                           8201929  17:41.00  
  267 Jüri Merirand                  Otepää                         8664193  17:42.00  

M65
1380m 14KP Tõus 20m {Start nr:1 }
Nr    Nimi                           Klubi                          Kiip     Stardiaeg 
  268 1 Reserv                                                      NA       16:32.00  
  269 Jüri Rokko                     Jõhvikas                       8645012  16:33.00  
  270 Mati Pilt                      West                           1415623  16:34.00  
  271 Kai Saksman                    TON                            8636983  16:35.00  
  272 Heini Tammik                   Kape                           305282   16:36.00  
  273 Arvo Kivikas                   Ilves                          8662648  16:37.00  
  274 Rein Kriks                     Rakv                           8011581  16:38.00  
  275 Lembit Nöps                    Ilves                          8011584  16:39.00  
  276 Eero Ruokamo                   Kobras                         8636582  16:40.00  
  277 Riho Männi                     Lehola                         8639394  16:41.00  
  278 Kai Willadsen                  TON                            8648534  16:42.00  

M70
1290m 13KP Tõus 15m {Start nr:1 }
Nr    Nimi                           Klubi                          Kiip     Stardiaeg 
  279 1 Reserv                                                      NA       17:19.00  
  280 Tõnu Nurm                      Kobras                         8636901  17:20.00  
  281 Rein Unt                       TON                            8648535  17:21.00  
  282 Ats Virumäe                    Võru                           1008488  17:22.00  
  283 Toivo Saue                     HOK                            895347   17:23.00  
  284 Mati Kallemets                 Okas                           1008440  17:24.00  
  285 Ülo Vainura                    Tammed                         681664   17:25.00  
  286 Mihkel Mälter                  Harju                          8012022  17:26.00  
  287 Rafael Gordon                  Võru                           1396774  17:27.00  
  288 Tiit Tatter                    TON                            8719050  17:28.00  
  289 Peep Koppel                    Koop                           1405601  17:29.00  
  290 Väino Aul                      Jõhvikas                       1410832  17:30.00  

M75
1340m 13KP Tõus 15m {Start nr:1 }
Nr    Nimi                           Klubi                          Kiip     Stardiaeg 
  291 1 Reserv                                                      NA       17:10.00  
  292 Rein Küttim                    Orion                          8648536  17:11.00  
  293 Juhan Bachmann                 Jõhvikas                       1411932  17:12.00  
  294 Feliks Kipper                  Orion                          305430   17:13.00  
  295 Enn Aedna                      West                           2031719  17:14.00  
  296 Mihhail Taivere                Kape                           2088111  17:15.00  
  297 Heino Peeterson                West                           302841   17:16.00  
  298 Mati Poom                      TON                            8648537  17:17.00  
  299 Rein Kiisler                   West                           305650   17:18.00  

N14
1180m 13KP Tõus 15m {Start nr:1 }
Nr    Nimi                           Klubi                          Kiip     Stardiaeg 
  300 2 Reserv                                                      NA       16:28.00  
  301 Iris Abram                     Tammed                         889111   16:29.00  
  302 Gertrud Kaubi                  Rakv                           8636920  16:30.00  
  303 Luisa Nõmmik                   Kobras/Põlva Spordikool        8622192  16:31.00  
  304 Airi Liis Jakutovits           SRD                            2110780  16:32.00  
  305 Tuuli Seidelberg               Rakv                           8638073  16:33.00  
  306 Anna-Liisa Leiten              JOKA                           8625035  16:34.00  
  307 Helina Saega                   Otepää                         8188183  16:35.00  
  308 Roosi Rütman                   JOKA                           8625043  16:36.00  
  309 Laura-Liis Kaljur              Harju                          8111168  16:37.00  
  310 Karmen Tugedam                 Võru/Võru spordikool           1404385  16:38.00  
  311 Harriet Koppel                 Tartu Katoliku SK              8657236  16:39.00  
  312 Anett Kari                     Rakv/Tapa spordikool           8638071  16:40.00  
  313 Melani Väits                   Võru                           2074194  16:41.00  
  314 Herta Kesküla                  HOK/Hiiumaa SK                 8662094  16:42.00  
  315 Jolan Aas                      Jõhvikas                       889228   16:43.00  
  316 Marta Maripuu                  HOK/Hiiumaa SK                 1012009  16:44.00  
  317 Maarja Oras                    Kobras/Põlva Spordikool        8638110  16:45.00  
  318 Viola Nikitina                 SRD                            681111   16:46.00  
  319 Anett Liisa Parts              JOKA                           8625042  16:47.00  
  320 Anni Linnus                    Peko                           8648538  16:48.00  
  321 Karoliina Kets                 Kobras/Põlva Spordikool        8636585  16:49.00  
  322 Jasmiin Kraas                  LSF PT                         8648539  16:50.00  
  323 Liise Lillelaid                Tammed                         8662267  16:51.00  
  324 Helena Raava                   JOKA                           8625044  16:52.00  
  325 Sofia Pahhomenkova             SRD                            255912   16:53.00  
  326 Johanna Oras                   Kobras/Põlva Spordikool        8636588  16:54.00  
  327 Angela Mõttus                  Otepää                         8668781  16:55.00  
  328 Marta Joonas                   Võru/Võru spordikool           45011759 16:56.00  
  329 Lisandra Murakas               Rakv                           8636925  16:57.00  
  330 Kirke Savitsch                                                8644177  16:58.00  
  331 Liis-Marie Kaljur              Harju                          8167200  16:59.00  
  332 Helisa Tartu                   HOK/Hiiumaa SK                 8120707  17:00.00  
  333 Age-Anett Laanejõe             Võru                           1404452  17:01.00  
  334 Mareli Vaher                   Tartu Katoliku SK              8668775  17:02.00  
  335 Triin Neeno                    Kobras/Põlva Spordikool        8619886  17:03.00  

N16
1380m 14KP Tõus 20m {Start nr:1 }
Nr    Nimi                           Klubi                          Kiip     Stardiaeg 
  336 1 Reserv                                                      NA       16:00.00  
  337 2 Reserv                                                      NA       16:01.00  
  338 Geteli Hanni                   Kobras/Põlva Spordikool        8636576  16:02.00  
  339 Brigitte Panker                Ilves                          8004030  16:03.00  
  340 Laura Lään                     Rakv                           8638053  16:04.00  
  341 Kris Jette Piht                Mercury                        8270404  16:05.00  
  342 Kersti Põldsalu                Käbi                           8668767  16:06.00  
  343 Evely Ostrov                   Kobras/Põlva Spordikool        8636848  16:07.00  
  344 Brita Ploompuu                 Põrgupõhja                     8667286  16:08.00  
  345 Birgit Rõõm                    Ilves                          8662089  16:09.00  
  346 Liis-Marii Kaso                Rakv/Tapa spordikool           8638074  16:10.00  
  347 Emma Joonas                    Võru/Võru spordikool           7211175  16:11.00  
  348 Leana Jete Korb                Peko                           8110033  16:12.00  
  349 Aigi Einmaa                    Rakv/Tapa spordikool           8638072  16:13.00  

N18
1720m 17KP Tõus 20m {Start nr:1 }
Nr    Nimi                           Klubi                          Kiip     Stardiaeg 
  350 2 Reserv                                                      NA       16:22.00  
  351 1 Reserv                                                      NA       16:23.00  
  352 Lorely Kõrvel                  Kobras                         8636869  16:24.00  
  353 Mari Linnus                    Peko                           8648690  16:25.00  
  354 Johanna Laanoja                Kobras/Põlva Spordikool        8636851  16:26.00  
  355 Tekla Liisa Vilberg            West/Pärnu Spordikool          8647292  16:27.00  
  356 Siiri Talts                    HOK/Hiiumaa SK                 8021120  16:28.00  
  357 Kaidy Kaasiku                  JOKA                           8625037  16:29.00  
  358 Anastasija Pahhomenkova        SRD                            8646124  16:30.00  
  359 Keidy Kaasiku                  JOKA                           8625049  16:31.00  
  360 Kairiin Märtson                Kobras/Põlva Spordikool        8636863  16:32.00  
  361 Greta-Maria Pisarev            Jõhvikas                       8662095  16:33.00  
  362 Anita Laanejõe                 Võru/Võru spordikool           8661130  16:34.00  
  363 Anete Saar                     Kobras/Põlva Spordikool        8636853  16:35.00  

N20
1840m 16KP Tõus 20m {Start nr:1 }
Nr    Nimi                           Klubi                          Kiip     Stardiaeg 
  364 2 Reserv                                                      NA       17:12.00  
  366 Kristel Kõivo                  Peko                           8648540  17:14.00  
  367 Marta Eller                    HOK                            8080605  17:15.00  
  368 Kirke Maria Lepik              Ilves                          8009331  17:16.00  
  369 Birgit Russka                  Kobras                         8636856  17:17.00  
  370 Helen Maria Tamm               Ilves                          8648681  17:18.00  
  371 Katrin Piirimaa                Kobras                         8636902  17:19.00  
  372 Kelly Vildek                   Rakv                           8638054  17:20.00  
  373 Kati Iher                      Võru                           8648698  17:21.00  
  374 Kaisa Rooba                    Rakv                           8638052  17:22.00  

N21
2250m 22KP Tõus 25m {Start nr:1 }
Nr    Nimi                           Klubi                          Kiip     Stardiaeg 
   29 2 Reserv                                                      NA       17:37.00  
   30 1 Reserv                                                      NA       17:38.00  
   31 Karmen Alnek                   Võru                           8647264  17:39.00  
   32 Tiina-Maria Tali               Harju                          8648509  17:40.00  
   33 Eleri Hirv                     Võru                           8484844  17:41.00  
   34 Emily Raudkepp                 Peko                           8636842  17:42.00  
   35 Merilin Vahtra                 Harju                          8648510  17:43.00  
   36 Kirti Rebane                   Mercury                        8640104  17:44.00  
   37 Helene Arula                   Koop                                    17:45.00  
   38 Thea Kaljur                    Harju                          8644552  17:46.00  
   39 Triinu Rooni                   SK100                          8636887  17:47.00  
   40 Tereza Smelikova               SRD                            8230986  17:48.00  
   41 Kadi-Liis Minn                 JOKA                           8625050  17:49.00  
   42 Kaisa Sander                   Ilves                          8648511  17:50.00  
   43 Aade Düüna                                                    8648512  17:51.00  
   44 Eveli Saue                     Ilves                          8648513  17:52.00  
   45 Kristin Viikmaa                West                           8664198  17:53.00  
   46 Triin Jäädmaa                  Võru                           8144808  17:54.00  
   47 Sigrid Ruul                    JOKA                           8625040  17:55.00  
   48 Kertu Savitsch                 TON                            8636982  17:56.00  
   49 Daisy Kudre                    Peko                           8662659  17:57.00  
   50 Silvia Luup                    Võru                           8648515  17:58.00  
   51 Maris Terno                    Tammed                         8655320  17:59.00  
   52 Marie Tammemäe                 SK100                          8636887  18:00.00  
   53 Teele Telgma                   Tammed                         8648678  18:01.00  
   54 Liis Johanson                  Kobras                         8638099  18:02.00  
   55 Susan Pihelgas                 Tammed                         8111171  18:03.00  
   56 Margret Zimmermann             Kape                           8648516  18:04.00  
   57 Marianne Haug                  Võru                           8144822  18:05.00  
   58 Annika Rihma                   Kobras                         8406146  18:06.00  
   59 Evely Kaasiku                  JOKA                           8625055  18:07.00  
   60 Laura Joonas                   Võru                                    18:08.00  

N35
1840m 20KP Tõus 20m {Start nr:1 }
Nr    Nimi                           Klubi                          Kiip     Stardiaeg 
  375 1 Reserv                                                      NA       16:00.00  
  376 Anu Käver                      SK100                          8646109  16:01.00  
  377 Pille Vinne                    Kobras                         8638079  16:02.00  
  378 Kadri Limberg                  LSF PT                         8648691  16:03.00  
  379 Tiina Koit                     HOK                            2077858  16:04.00  
  380 Elina Kutti                    Harju                          8009992  16:05.00  
  381 Merike Vanjuk                  Kape                           8009342  16:06.00  
  382 Maret Vaher                    Kobras                         8636860  16:07.00  
  383 Kersti Jääger                  HOK                            8661127  16:08.00  
  384 Helle Hallik                   JOKA                           8638082  16:09.00  

N40
1840m 16KP Tõus 20m {Start nr:1 }
Nr    Nimi                           Klubi                          Kiip     Stardiaeg 
  385 1 Reserv                                                      NA       17:23.00  
  386 Kristina Vesilind              SRD                            682248   17:24.00  
  387 Marge Sargma                   Tammed                         8648682  17:25.00  
  388 Eva Lopez-Sepulveda            CD Fundi-O                     8004750  17:26.00  
  389 Helina Kolsar                  Kobras                         8636584  17:27.00  
  390 Marje Venelaine                Tammed                         8645013  17:28.00  
  391 Külli Leiger                   Kape                           9201520  17:29.00  
  392 Edit Kannel                    Norma                          8648683  17:30.00  
  393 Teele Eensaar                  Ilves                          8648684  17:31.00  
  394 Katrin Lemsalu                 EMÜ                            8648685  17:32.00  
  395 Ingrid Piht                    Mercury                        8087077  17:33.00  
  396 Liina Sumberg                  LSF PT                         8482662  17:34.00  

N45
1720m 17KP Tõus 20m {Start nr:1 }
Nr    Nimi                           Klubi                          Kiip     Stardiaeg 
  397 1 Reserv                                                      NA       16:58.00  
  398 Epp Käpa                       Peko                           8009363  16:59.00  
  399 Helge Murutalu                 Jõhvikas                       1421685  17:00.00  
  400 Kristi Heilman                 HOK                            8060273  17:01.00  
  401 Heidi Sild                     Mercury                        8090273  17:02.00  
  402 Marge Rehepapp                 Harju                          227537   17:03.00  
  403 Ella Shved                     SRD                            8020870  17:04.00  
  404 Piret Kaasik                   Ilves                          8636580  17:05.00  
  405 Maari Idnurm                   TON                            8647288  17:06.00  
  406 Jana Kink                      Kape                           8648686  17:07.00  
  407 Anneli Pello                   Mercury                        8310373  17:08.00  
  408 Margit Blehner                 West                           8664203  17:09.00  
  409 Triina-Britt Preden            TON                            8208278  17:10.00  
  410 Anne-Ly Viikmaa                West                           8662652  17:11.00  

N50
1570m 16KP Tõus 12m {Start nr:1 }
Nr    Nimi                           Klubi                          Kiip     Stardiaeg 
  411 1 Reserv                                                      NA       16:14.00  
  412 Elin Ilves                     Kape                           8011600  16:15.00  
  413 Elina Lasseron                 JOKA                           8642294  16:16.00  
  414 Merike Paapson                 TON                            8290161  16:17.00  
  415 Ingrit Kala                    Peko                           8668783  16:18.00  
  416 Lea Leppik                     TAOK                           8012041  16:19.00  
  417 Anneli Rämmann                 Koop                           8001144  16:20.00  
  418 Marika Jäädmaa                 Võru                           8667291  16:21.00  
  419 Inger Jalakas                  Harju                          9200596  16:22.00  
  420 Rita Ojala                     JOKA                           7211142  16:23.00  
  421 Aari Talver                    Mercury                        8180665  16:24.00  
  422 Margit Düüna                   Orvand                         8648687  16:25.00  
  423 Airi Alnek                     Võru                           8636595  16:26.00  
  424 Helen Mast                     Jõhvikas                       2007525  16:27.00  
  425 Maris Roosipuu                 TON                            8070366  16:28.00  
  426 Piret Niglas                   Jõhvikas                       7204664  16:29.00  
  427 Helve Kansi                    Lehola                         7210022  16:30.00  
  428 Daisy Kroon                    Jõhvikas                       1410833  16:31.00  

N55
1380m 14KP Tõus 20m {Start nr:1 }
Nr    Nimi                           Klubi                          Kiip     Stardiaeg 
  429 1 Reserv                                                      NA       17:24.00  
  430 Riina Kink                     Koop                           8009340  17:25.00  
  431 Marje Viirmann                 Harju                          8662103  17:26.00  
  432 Kersti Ehala                   JOKA                           8625060  17:27.00  
  433 Ülle Raudsepp                  Jõhvikas                       8100044  17:28.00  
  434 Pilvi-Heli Vettik              JOKA                           8648688  17:29.00  
  435 Esta Tamm                                                     8670421  17:30.00  
  436 Tiina Tamla                    Koop                           305371   17:31.00  
  437 Pille Illak                    Otepää                         8188182  17:32.00  
  438 Merike Mändsoo                 TON                            8009338  17:33.00  
  439 Tiina Oras                     Ilves                          8011238  17:34.00  

N60
1290m 13KP Tõus 15m {Start nr:1 }
Nr    Nimi                           Klubi                          Kiip     Stardiaeg 
  440 1 Reserv                                                      NA       16:00.00  
  441 Ilme Roosi                     Orvand                         2014901  16:01.00  
  442 Maire Kure                     Kape                           8000459  16:02.00  
  443 Siiri Poopuu                   JOKA                           8625039  16:03.00  
  444 Ülle Põldoja                   Ilves                          8334122  16:04.00  
  445 Tiina Talisoo                  Harju                          9101170  16:05.00  
  446 Lea Tusis                      JOKA                           8646187  16:06.00  
  447 Tiina Rillo                    Otepää                         8664199  16:07.00  
  448 Marika Kirsspuu                TAOK                           8391800  16:08.00  
  449 Reet Johanson                  Kobras                         8636897  16:09.00  
  450 Gea Rennel                     Harju                          1007292  16:10.00  
  451 Saima Värton                   Kobras                         8636859  16:11.00  

N65
1340m 13KP Tõus 15m {Start nr:1 }
Nr    Nimi                           Klubi                          Kiip     Stardiaeg 
  452 1 Reserv                                                      NA       16:14.00  
  453 Mare Niitsoo                   TON                            8648689  16:15.00  
  454 Aime Mõik                      Jõhvikas                       305251   16:16.00  
  455 Tiiu Kaasik                    Ilves                          8664186  16:17.00  
  456 Kersti Ploom                   Jõhvikas                       305119   16:18.00  
  457 Lembe Lutterus                 Tammed                         8144832  16:19.00  
  458 Marika Pilt                    West                           1415611  16:20.00  
  459 Epp Kroon                      Ilves                          8044387  16:21.00  
  460 Aili Laanjõe                   Kobras                         8002236  16:22.00  
  461 Anne Arold                     Ilves                          8111628  16:23.00  
  462 Anu Saue                       HOK                            8002237  16:24.00  
  463 Vaike Tomann                   Ilves                          8000454  16:25.00  
  464 Katrin Kriiska                 Jõhvikas                       8668770  16:26.00  
  465 Evi Vaino                      Ilves                          2102143  16:27.00  

N70
1180m 13KP Tõus 15m {Start nr:1 }
Nr    Nimi                           Klubi                          Kiip     Stardiaeg 
  466 1 Reserv                                                      NA       17:04.00  
  467 Juta Virkepuu                  Harju                          305303   17:05.00  
  468 Kaie Kivila                    Ilves                          8670424  17:06.00  
  469 Mare Aibast                    Harju                          2063445  17:07.00  
  470 Anne Jundas                    Jõhvikas                       1395672  17:08.00  
  471 Liis Lille                     Harju                          9101171  17:09.00  

N75
1150m 12KP Tõus 8m {Start nr:1 }
Nr    Nimi                           Klubi                          Kiip     Stardiaeg 
  472 1 Reserv                                                      NA       17:43.00  
  473 Maimu Tornberg                 Koop                           352353   17:44.00  
  474 Maie Abram                     Ilves                          1411940  17:45.00  
  475 Ilse Uus                       TON                            8002239  17:46.00  
  476 Ilona Vanaveski                Ilves                          1398311  17:47.00  

OK KAPE
Race Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2006-2019 www.tak-soft.com