';

STIHL Multisport Challenge

EI TOIMU 2019!

STIHL Multisport Challenge on seiklusspordivõistlus, kus osalejatel tuleb läbida korraldaja poolt ette märgitud võistlusrada. Rada jaguneb erinevateks etappideks ja liikumisviisideks on jooks, ratas ja kajak/kanuu. Lisaks on rajal erinevad lisaülesanded. Võistlus toimub kaheliikmelistes võistkondades ja osalejad saavad valida kolme raja vahel: 100km (must rada), 65km (punane rada) ja 35km (roheline rada).

Ettemärgistatud rada

Kindel ja ette märgitud rada ei nõua osalejatelt head ja kiiret orienteerumisoskust, vaid võimaldab täielikult keskenduda oma füüsilise pingutuse maksimaliseerimisele.

Põnevad lisaülesanded

Lisaülesanded lisavad huvitavaid väljakutseid kõigile. Osad lisaülesanded pakuvad ka lõbusat vaheldust muidu suurele füüsilisele pingutusele.

Loodus

Kaunis maastik ja uued rajad ootavad avastamist!

Juhend

STIHL Multisport Challenge

STIHL MULTISPORT CHALLENGE – EI TOIMU 2019!
Tulemused
Etapid
Video 2018
Pildid 2018

 

Video 2017
Galerii 2017
  • STIHL MULTISPORT CHALLENGE

 

STIHL Multisport Challenge  on seiklusspordi võistlus, kus 2-liikmelised võistkonnad peavad erinevate liikumisviisidega (jooks, ratas, kajak) läbima ette märgistatud raja. Tegemist ei ole orienteerumisvõistlusega, vaid tähistatud rajal erinevate liikumisvahenditega võistlusega. Osalejatel on võimalik valida kolme erineva pikkusega raja vahel (100km, 60km ja 30km).

STIHL Multisport Challenge eesmärk on:  

  • Populariseerida sportlikku eluviisi ja seiklussporti kui spordiala.
  • Pakkuda inimestele uut mitmekülgset spordiüritust.
  • Suunata osalejaid Eestimaa loodusesse sportima.

 

  • Aeg ja koht

EI TOIMU 2019!