';
Seiklushundist

Seiklushundi sehkendused maal ja merel ei ole sugugi viimaste aastate uudis. Vähemal või suuremal määral on nüüdseks ühise Seiklushundi nime alla koondunud tegelaste sporditee alguse saanud maast madalast. Neid tulihingelisi seiklejaid vaevab ja liidab ühine haigus – spordipisik. Katseta ühtpidi või katseta teistpidi, aga ilma ei saa: üle kahe päeva järjest küll ei jaksa jõude istuda.

Nimeliselt väljendudes mängivad Seiklushundi koosseisus esimest viiulit Arvi Anton ja
Joosep Tammemäe. Joosepi ja Arvi koostöö sai alguse üsna varakult ühises suusatrennis, mil koos vallutati Mulgimaa kangemaid suusaradu Holstre-Pollis. Ajapikku on meie tegemised meid üha enam toonud ka heade mõtete linna Tartu. Üheskoos, kusjuures ka Viljandimaa juurtega, Katre Kannega  leiti, et viimane aeg on ka ise spordiürituste korraldamisse oma panus anda. Eesmärgiga tuua spordivõistlustesse lisa justnimelt seikluse näol, loodigi 2015. aasta hakul MTÜ Seiklushunt.

Ürituste korraldamise kõrvalt ei plaani mehed aga ise seejuures püssi põõsasse visata. Kaugel sellest, üheskoos on plaanis hüpata ikka kiiremini, kõrgemale, kaugemale! Erinevate spordivõistluste stardis on meid alati suur tõenäosus näha. Kui vähegi võimalik, võib meie tiimi liikmeid leida nii jooksu-, suusa-, jalgratta-, triatloni- kui isegi autospordivõistluste stardist. Ja mis kõige olulisem, viimastel aastatel oleme üha enam kaardiga mööda metsa jooksmas. Orienteerumine, rogain, seiklussport – need on märksõnad, millest üks tõeline Seiklushunt ei suuda ära öelda.

Tänavu jätkab ikka Seiklushunt Adventure Team oma vallutusi maailma seiklusspordiradadel. Võistkonna peamised eesmärgid 2019. aastal on juulis toimuvad seiklusspordi Euroopa Meistrivõistlused Poolas (Adventure Trophy), uus seiklusspordivõistlus Rootsis (NIAR  Ragnarök), Red Fox Adventure race Venemaal ja ka üks seiklus Taanis (Yeti Adventure Challenge). Poola ja Taani võistlused kuuluvad ka Euroopa karikasarja, kus on eesmärgiks võtta üldvõit. Kui Poolas õnnestub võita, saame tasuta pääsme detsembris toimuvale seiklusspordi MM-le Sri Lankal. Loodetavasti mahub kalendrisse ka kodused meistrivõistlused seiklusspordis – EXTAR48. Võistkonna moodustavad tugev meeste trio Sander Linnus, Joosep Tammemäe ning Arvi Anton. Naisliikmena on meiega kindlasti Sirlet Viilas ja Poolas taas Justyna Frączek, kellega sai ka viimane EM Hispaanias hõbemedalile võideldud.

Täname kõiki meie sõpru ja toetajad, kes on meile sellel seikluslikul teekonnal toeks!
Teie Seiklushunt

Miks meie üritustest tasub osa võtta

Organiseerimine
Läbimõeldud võistlused

Korraldajate laialdased võistlemiskogemused on kõik kasutusel, et Seiklushundi võistlused oleksid parimal võimalikul tasemel.

Asukohad
Hoolega valitud võistluskeskused

Võistluse muudab ainulaadseks tema võistluspaik. Asukoha valikul ja võistluskekuse ehitamisel me allahindlust ei tee.

Positiivsus
Rõõmsad korraldajad ja osalejad

Osalejate heaolu on meile väga tähtis. Oleme positiivsed noored ja soovime nakatada teisigi selle rõõmsameelsusega.

Pärast võistlust
Pesemine, toitlustus..

Võistlusjärgselt pakume osalejatele maitsvat suppi, spordijooki ja pesemisvõimalust. Päevakulistele on kaetud teelaud.

Juhendamine
Infotunnid ja õpetussõnad

Igal päevakul ja rogainil toimub infotund/õpe orienteerumise ning rogainimise kohta! Vägilase jooksul saavad jooksjad rajale kaasa õpetussõnad takistuste ja raja kohta.

Osavõtutasud
Taskukohased hinnad

Läbimõeldud ja soodsad osavõtutasud, et pakkuda kõigile võimalust saada osa Seiklushundi üritustest.

Meeskond

team image
Katre Kanne
Sekretariaadi pealik
katre`{`ät`}`seiklushunt.ee
team image
Eliisa Saksing
Kommunikatsioonijuht
eliisa`{`ät`}`seiklushunt.ee
team image
Dora Uibo
Vabatahtlike koordinaator
dora`{`ät`}`seiklushunt.ee
team image
Siim Kanne
Teadustaja, toetajad
siim`{`ät`}`seiklushunt.ee
team image
Arvi Anton
Seiklushundi projektijuht
arvi`{`ät`}`seiklushunt.ee
team image
Andreas Kraas
Nõustaja, rajameister, toetajad
akraas`{`ät`}`gmail.com
team image
Joosep Tammemäe
Võistlusradade pealik
joosep`{`ät`}`seiklushunt.ee
team image
Marili Zimmermann
Ajavõtu pealik
marili`{`ät`}`seiklushunt.ee