Seiklushunt

20+9 võimalust SH spordiüritusel osalemiseks – millise valid?

PROGRAMM 2023

15.märts – 17.mai Kevadpäevakud
1.aprill Valga-Valka Rogain
7.mai Narva Vägilase Jooks
10.juuni Järvselja Rogain
17.juuni Rummu Vägilase Jooks
6.august Lähte Vägilase Jooks
26.august Narva-Jõesuu Rogain
6.sept – 8.nov Sügispäevakud
22.okt Kääriku Rogain
28.okt Vooremäe TrailHunt
9.dets Seiklushundi Jõulujooks


Rogainid – “Sa ei tea, milleks võimeline oled, enne kui proovinud pole!”

Rogainisari viib osalejad tänavu vaheldumisi linna- ja metsamaastikele. Soojenduseks on kevadel hea alustada just linnarogainiga ning eelmisel hooajal osalejatelt arvamust küsides tõusis Valga-Valka ala ühe variandina teiste seast esile – mõeldud, tehtud! Järvseljal tuleb vastukaaluks aga korralik metsarogain. Seal ootab mitmekülgne maastik ning pikk metsanduse ajalugu, millega teeme võistluse käigus ka osalejad tuttavaks. SH rogainiga samal päeval toimuvad Järvseljal ka metsanduse kutsevõistlused, seega melu jätkub terveks päevaks! Eelmise aasta Narva rogain oli kõigile osalejatele piirkonna poolest avastamiseks eriline ning tänavu suve lõpus külastame üheskoos meie suvepealinnadest teisel kohal olevat Narva-Jõesuud. Kes käinud, siis juba teab, et seal on imeilusad rannad ning männimetsad, mis sobivad ideaalselt suviseks pikemaks (jooksu)matkaks. Oktoobri lõpus tõmbame rogainihooajale joone alla spordimekas Käärikul, kus saab jahtida nii lihtsamaid kui ka tehnilisemaid punkte. Kääriku on põhjusega kõigi sportlaste lemmikpaik ning seal seigeldes ei pea kunagi pettuma!

Rogainisarja soodsaim regamine lõppeb 1.märtsil. Pane oma võistkond sarjale kirja SIIN.
SH rogainide kohta vaata täpsemat infot SIIT.

Vägilase jooksud – “Seiklus algab sealt, kus lõppeb mugavustsoon!”

Vägilase jooksu sari saab tänavu alguse Narva etapist. Narva on kindlasti külastamist väärt ja meie jooksurajalt avanevad suursugused ja ainulaadsed vaated, mis seda ka kinnitavad. Rummu, kuhu meid on juba korduvalt kutsutud ja pikalt oodatud, on kavas uue asukohana. Sealne põnev maastik on juba eos heaks seemneks ühele vingele Vägilase jooksule. Pealekauba toimub samal päeval peale Vägilase jooksu ka vingete artistidega Rummu festival. Seega on meid jaanipäeva eel ootamas üks mõnus ja sportlikult lõbus päev! Sari lõppeb traditsiooniliselt Lähtel, kus ühtlasi selgitame tänavu välja ka takistuskrossi Eesti meistrid lühirajal. 

Kindlasti on ka tänavu oodata rajal uusi takistusi. Säilitame head tasakaalu lõbu ja füüsilise raskuse vahel ning jälgime, et takistused oleksid kehalise koormuse poolest laiahaardelised. Meie eesmärgiks on ja jääb mitmekülgse liigutamise tähtsustamine ning mõnusate elamuste pakkumine! Igaühes peitub seikleja!

Vägilase jooksusarja soodsaim regamine lõppeb 1.märtsil. Pane end sarjale kirja SIIN.
Vägilase jooksude kohta vaata detailsemat infot SIIT.

Orienteerumispäevakud – “Kehv trenn on vaid see trenn, mille tegemata jätad.”

Päevakuid on meil nii kevadel kui ka sügisel taas kümme. Kokku tervelt 20 korda, mil on ajakavastatud põhjus kolmapäeva õhtul diivan seljatada ja tossud jalga panna! Päevakud toimuvad ikka Tartus ja selle lähiümbruses – hetkel on kaugeimaks paigaks planeeritud Nõo. Igas sarjas proovimegi leida mõned uued kaardid/asukohad ning isegi kui maastik on juba tuttav, siis rajameistrid ja rajad on kindlasti uued. Päevakud on üks lihtsamaid ja mugavamaid viise regulaarseks füüsise ja vaimu turgutamiseks ning hea on tõdeda, et igal nädalal teeb seda koos meiega 400-500 inimest. Kui on plaanis osaleda enamusel päevakutest, siis soovitame kindlasti soetada mitmekorrapääsme – see muudab rajale mineku kohapeal eriti kiireks ja mugavaks! 

SH päevakute kohta leiad lisainfot SIIT.

REGAMISEST:

  • Nagu ikka, siis päevakutele eelregistreerumist pole, kuid teistele üritustele peab end registreerima registreerimiskeskkonna kaudu: eventor.ee
  • Vägilase jooksule ja rogainisarjale kestab soodsaim registreerumine kuni 1.märtsini.

————————–
Eelmisel aastal tuli Seiklushundi üritustel kokku 11 000 osaluskorda. Tänavusel liikumisaastal loodame kindlasti veel rohkem inimesi liikuma inspireerida ja kutsuda!

Kui kellegil on Seiklushundile ideid, mõtteid, soovitusi või koostööpakkumisi siis oleme alati üks suur kõrv!  Kirjutada võib aadressil info@seiklushunt.ee. Külasta ka meie kodulehte ja jälgi jooksva info saamiseks SH Facebooki ja SH Instagrami kanaleid.

Liitu uudiskirjaga

Ole kursis meie tegemistega maalt ja merelt!

Kontakt

Tartumaa, Tartu vald, Pupastvere, Männi
60523
info(ät)seiklushunt.ee
+372 5821 1203

Rekvisiidid

MTÜ Seiklushunt
Registrikood: 80381192
EE472200221061466747 Swedbank
KMKR number EE102603716