Seiklushunt

COVID-19 info ehk uudiseid korraldamise rindelt

Rogainide sari:
Kuna (hetkeseisuga) 28. märtsini pole turvaline spordivõistlusi korraldada, siis otsustasime Türi rogaini ühe aasta võrra edasi lükata! Kuna meie selle-aastased rogainid järgivad pööripäevade temaatikat, siis sellest tulenevalt pole sobilik korraldada Türi rogaini hiljem selle aastanumbri sees. Samuti pole kindel, millal ürituste korraldamisega üldse algust teha saab, seega oleks keeruline järgmist lähiaegset kuupäeva ka välja hõigata.


Pööripäevade rogainisarjaga teeme seega selliselt, et alustame, mil võimalik ja teeme ikkagi kõik neli järjest. Ehk siis hetkel tundub, et 1.etapp toimub tänavu Pärnus ja lõpetame 2022.aasta kevadel Türil! 🙃

Ühtlasi kandub kõigi registreerunute osalus aasta võrra edasi lihtsalt!

SH päevakud:

Ka kevadiste päevakutega ei saa märtsikuus alustada. Jälgime olukorda ning alustame päevakutega esimesel võimalusel – ehk siis on sarnane olukord eelmise aastaga. Toona saime alustada juunis, kuid loodetavasti tänavu ikkagi varem!

Vägilase jooksud:

Seoses jätkuvalt keerulise olukorraga, võtsime vastu otsuse nihutada Tallinna Vägilase jooks 11. juuli peale. Sarnaselt eelmisele aastale saab siis loodetavasti suve keskel nautida kaunist päikselist ilma ja sooja vett!

Sarjaga loodame alustada 6. juunil Narvas!

Olge terved ja kaunist kevadet!

Liitu uudiskirjaga

Ole kursis meie tegemistega maalt ja merelt!

Kontakt

Tartumaa, Tartu vald, Pupastvere, Männi
60523
info(ät)seiklushunt.ee
+372 5821 1203

Rekvisiidid

MTÜ Seiklushunt
Registrikood: 80381192
EE472200221061466747 Swedbank
KMKR number EE102603716