Seiklushunt

Ekstreemne ilm nõuab korraldajatelt uusi lahendusi

Tänavune Eestimaa suvi on olnud kuum. Lausa väga kuum, ning veel lõppu sellele kuumusel ei paista tulevat. Tuleval nädalavahetusel toimuv 4. Vägilase jooks Lähte on toimunud tavapäraselt ikka ilusa ja sooja suveilmaga, kuid mitte veel nii kuumades oludes.

MTÜ Seiklushunt on seetõttu pikalt pead murdnud lahendustega, mis muudaksid võistluse nauditavaks kõigile. Kui tavapäraselt on takistuskrossi rajal ikka ka jahutavad veetakistused siis tänavu ei pruugi nendest mitmest vees käimisest 8km vältel piisata. Koostöös Lähte terviseradade haldajaga paigutatakse tänavu Vägilase jooksu rajale lumekahurid, mis paiskavad õhku suure jahutava veepilve. See läheb igati kokku takistuskrossi idee kui ka palava suveilmaga. Muidugi ei puudu rajalt juba Lähte Vägilase jooksu kaubamärgiks saanud pikk ja lõbus liumägi ning üle 30m pikkune pontoonsild üle järve.

Lisaks on rajale planeeritud vähemalt üks joogipunkt lisaks, rohkem vee läbimist ja finishisse samuti jahutava veega voolikuid. Ka toitlustusele tuleb vaadata uue pilguga, sest kuum supp sellisel suvepäeval kõige minevam söök ilmselt ei ole. Korraldajad peavad hetkel plaani, mis ja kuidas toitlustusega teha, ühe variandina on laual osalejatele jääkülma smuuti pakkumine.


UUS! 4km distants ehk lühijooks

Lähte jooksul on esimest korda kasutusel märkimisväärne uuendus. Nimelt toimub esimest korda ka lühijooks (ca 4km) ning Lähtel saab see kindlasti olema üks mõnus jooks, sest nimelt kõik veetakistused jäävad ka just selle 4km lühijooksu raja peale! Lühem rada, kuid lõbu kindlasti sama palju kui põhidistantsil!

Eelregistreerimise hind veel kestab tänase südaööni! Link!

Liitu uudiskirjaga

Ole kursis meie tegemistega maalt ja merelt!

Kontakt

Tartumaa, Tartu vald, Pupastvere, Männi
60523
info(ät)seiklushunt.ee
+372 5821 1203

Rekvisiidid

MTÜ Seiklushunt
Registrikood: 80381192
EE472200221061466747 Swedbank
KMKR number EE102603716