Seiklushunt

Erinevused: Öövägilane vs Vägilase Jooks

Millised on öise Vägilase jooksu erinevused võrreldes päevase jooksuga?

Piiratud osalejate arv – 100 osalejat (vs päevasel piiramatu)
Miks? Eelkõige seepärast, et tegu on esmakordselt toimuva jooksuga ning tahame näha, kuidas läheb. See ei tähenda justkui me ei teaks, mida teeme – osalejad, ärge muretsege, olete heades kätes! Kuna järgmisel päeval on ka päev  (ja veel väga oluline päev!), siis üks stardilaine kindlustab selle, et kõik öised vägilased mõistlikul ajal rajalt tagasi ja koju puhkama jõuavad, et siis järgmisel päeval kas osalema või kaasa elama jõuda.

Distants 5km (vs päevasel 4km ja 8km)
Kuna öise jooksu puhul lisab takistuste läbimisel väljakutset piiratud nägemine, siis ka lühikesena näiva distantsi läbimine võib tavalisest rohkem aega võtta. Raja pikkus on valitud selliselt, et poleks liiga pikk ega liiga lühike ning oleks tasakaal vastupidavuse proovilepaneku ja ajaliselt mõistliku läbimise vahel.

Pealamp kohustuslik (vs päevasel pealampi pole tarvis)
Kui osaleja ei oma kassi või öökulli nägemist, siis pealamp on lihtsalt väga vajalik abivahend pimedas ohutuks, hõlpsaks hands-free liikumiseks. Kuna pime keskkond annab võimaluse ägedateks valguslahendusteks, siis oodatud on keha küljes kõiksugused tuled ja viled. Aga lubatud vaid ohutud lahendused – takistustesse ei tohi kinni jääda! 10-meetriseid jõulutulesid pole vaja ümber mässima hakata, eks.  

Ajavõtuga ja ajavõtuta (vs päevasel vaid ajavõtuga)
Kui päevasel jooksul on vaid ajavõtuga võimalus, siis öise puhul pakume paindlikult valikuna mõlemat. On neid, kellele ajavõtt lisab raja läbimisel motivatsiooni ja võistlusmoment põnevust ning on neid, kes soovivad kogeda võistlust puhtalt isikliku rahulolu mõttes ja ajaga võiduajamise surveta. Teeme nii, et kõik on rahul ja rõõmsad!

Eriliste valguslahendustega takistused (vs päevasel on valguslahenduseks päike)
Kes jaanipäeval lõkkest üle hüpata unustas, see saab nüüd uue võimaluse. Nali. Või kas ikka on? Igatahes – mõned sellised takistused on plaanis küll, mida päevasel ajal ei ole või teha ei saagi. Ja ülejäänud takistused muutuvad osaliselt laser, helkur, LED, glowstick jõulupuudeks. 

Kõik on võitjad (vs päevasel selgitatakse iga klassi parimad)
Winner takes it all!” Ei, ei võta. Selle asemel, et jagada kohti või kroonida võitjaid, keskendume ööjooksul isiklikule saavutusele ja väljakutsete ületamisele. Küll aga jagame välja loosiauhindu!

Ületades pimedust ületad iseend!

Aitäh AI fotode genereerimise eest, mille pildipanka meil endil veel ei ole. Järgmisel aastal juba on. 🙂

Liitu uudiskirjaga

Ole kursis meie tegemistega maalt ja merelt!

Kontakt

Tartumaa, Tartu vald, Pupastvere, Männi
60523
info(ät)seiklushunt.ee
+372 5821 1203

Rekvisiidid

MTÜ Seiklushunt
Registrikood: 80381192
EE472200221061466747 Swedbank
KMKR number EE102603716