Seiklushunt

Kes või mis on Seiklushunt

Seiklushundi sehkendused maal ja merel ei ole sugugi viimaste aastate uudis. Vähemal või suuremal määral on nüüdseks ühise Seiklushundi nime alla koondunud tegelaste sporditee alguse saanud maast madalast. Neid tulihingelisi seiklejaid vaevab ja liidab ühine haigus – spordipisik. Katseta ühtpidi või katseta teistpidi, aga ilma ei saa: üle kahe päeva järjest küll ei jaksa jõude istuda.

Nimeliselt väljendudes mängivad Seiklushundi koosseisus esimest viiulit Arvi Anton ja
Joosep Tammemäe. Joosepi ja Arvi koostöö sai alguse üsna varakult ühises suusatrennis, mil koos vallutati Mulgimaa kangemaid suusaradu Holstre-Pollis. Ajapikku on meie tegemised meid üha enam toonud ka heade mõtete linna Tartu. Üheskoos, kusjuures ka Viljandimaa juurtega, Katre Kipperiga  leiti, et viimane aeg on ka ise spordiürituste korraldamisse oma panus anda. Eesmärgiga tuua spordivõistlustesse lisa justnimelt seikluse näol, loodigi 2015. aasta hakul MTÜ Seiklushunt.

Ürituste korraldamise kõrvalt ei plaani mehed aga ise seejuures püssi põõsasse visata. Kaugel sellest, üheskoos on plaanis hüpata ikka kiiremini, kõrgemale, kaugemale! Erinevate spordivõistluste stardis on meid alati suur tõenäosus näha. Kui vähegi võimalik, võib meie tiimi liikmeid leida nii jooksu-, suusa-, jalgratta-, triatloni- kui isegi autospordivõistluste stardist. Ja mis kõige olulisem, viimastel aastatel oleme üha enam kaardiga mööda metsa jooksmas. Orienteerumine, rogain, seiklussport – need on märksõnad, millest üks tõeline Seiklushunt ei suuda ära öelda. Juba käesoleval aastal on Joosepil ja Arvil plaanis saada oma esimesed tuleristsed välismaistelt tiitlivõistlustelt rogaini Euroopa meistrivõistlustelt Tšehhis ning rogaini maailmameistrivõistlustelt Soomes. Seljatatud on eelmise aasta kogemus kodustelt Euroopa meistrivõistlustelt, kus puudu jäi planeerimisoskusest, kuid sellele vaatamata õnnestus metsast väljuda 22. kohaga ligi 290 startinud tiimi hulgast.

Täname kõiki meie sõpru ja toetajad, kes on meile sellel seikluslikul teekonnal toeks!
Teie Seiklushunt

Liitu uudiskirjaga

Ole kursis meie tegemistega maalt ja merelt!

Kontakt

Tartumaa, Tartu vald, Pupastvere, Männi
60523
info(ät)seiklushunt.ee
+372 5821 1203

Rekvisiidid

MTÜ Seiklushunt
Registrikood: 80381192
EE472200221061466747 Swedbank
KMKR number EE102603716