Seiklushunt

Mapri Ehitus ja Seiklushunt lõid käed!

Mapri Ehitus ning Seiklushunt on löönud käed, et alustada koostööd. Mapri Ehitusest saab sellest hooajast Vägilase jooksu sarja nimisponsor!

Vägilase jooksude peakorraldaja Arvi Antoni sõnul on see oluline samm edasi, et tõsta veelgi enam võistluste kvaliteeti. 

“Suur rõõm, et nähakse potentsiaali meie rahvaspordisündmustes. Takistusjooks kogub üha enam populaarsust nii Eestis kui ka kogu maailmas. Usun, et koostöös Mapriga suudame seda ala kodumaal veelgi enam populariseerida ja üritusi ning kogu meie organisatsiooni kvaliteetsemaks muuta. Tegemist on suurepärase alaga, millega saab igaüks hakkama ning mis paneb tööle kogu keha. Lisaks pakub see head võimalust tulla terve kollektiiviga või sõpruskonnaga rajale ning arendada meeskonnatööd sportides.”

Mapri Ehituse müügijuht ja üks omanikest Margus Väärsi leiab, et Vägilase jooks on unikaalne üritus milles kaasa lüüa. “Enamik Mapri Ehituse töötajaid on väga sportlikud ning hea meel on toetatada üritust, millest saavad osa võtta ka kõik meie töötajad ja nende lapsed ning sõbrad. Toetame alati üritusi, mis aitavad kogu meie rahva tervist ja sportlikke harjumusi parandada. Loodame, et leiame lähiajal ka mõne meie töötaja Vägilase jooksu auhinna poodiumilt!”

Vägilase jooksul on algamas kümnes hooaeg ning esimene etapp toimub juba sel pühapäeval, 28. aprillil, Kiviõlis. Aastatega on ühest jooksust kasvanud välja terve sari, kus osalejad on saanud erinevaid radu nautida Lähtel, Rummus, Tallinnas, Tartus ja Narvas. Eelmisel aastal kogunes kolme etapi peale kokku üle 1500 osaleja. 

Mapri Ehitus on pea 20-aastase töökogemusega ehitusvaldkonnas tegutsev ettevõte, mis on ehitanud juba üle poole tuhande ehitise. Järjepideva kasvu tulemusena kuulub Mapri Eesti suurimate ehitusettevõtete hulka. 

Liitu uudiskirjaga

Ole kursis meie tegemistega maalt ja merelt!

Kontakt

Tartumaa, Tartu vald, Pupastvere, Männi
60523
info(ät)seiklushunt.ee
+372 5821 1203

Rekvisiidid

MTÜ Seiklushunt
Registrikood: 80381192
EE472200221061466747 Swedbank
KMKR number EE102603716