Seiklushunt

Mida oodata tänavuselt päevakusarjalt?

  • Koroonapiirangud – Rõõm on tõdeda, et õues ei sega ürituste korraldamist enam ükski koroonapiirang ning kõik soovijad saavad meie orienteerumisüritustest osa võtta! Hoolimata sellest palume ikkagi meeles pidada, et võimalusel proovi vältida rohkeid kontakte, tõbisena püsi kodus ning võistluskeskuses desinfitseeri käsi!
  • Lastehoid – Sellest hooajast alates pakume päevakutel taaskord lastehoidu! Igal päevakul on kell 16.00 – 19.30 olemas inimene, kes vaatab lapsi ja tegeleb nendega.
  • Tee – Viimastel aastatel lisandunud spordisõbrad ei teagi, kuidas eelnevate päevakute üheks peamiseks tõmbenumbriks oli meie imemaitsev piparmünditee. Võime rõõmustades öelda, et tee tuleb päevakutele tagasi ja loodetavasti jätkub teepuru sarja lõpuni! 🙂
  • Sekretariaat – Selleks, et kohapealne asjaajamine oleks sujuvam, saab sekretariaadis olema kaks erineva märgistusega lauda: “Eelregistreerunud” ja “Registreerimine”. Eelregistreerunute laud on mõeldud neile, kellel on olemas mitmekorrapääse või kes on eelnevalt, näiteks Stebbys, osavõtutasu ära maksnud. Loodame, et see võimaldab püsiosalejaid kiiremini ja mugavamalt rajale lasta!
  • Maastikud – Põnevusega saame öelda, et kevadiste päevakute raames on tekkimas kaks täiesti uut kaarti! Lisaks üritame mõnele juba tuttavaks saanud maastikule läheneda täiesti uue nurga alt. Näiteks „Tamme+Aparaat“ päevakul ühendame omavahel kaks kaarti ning uutmoodi avastamist saab seal olema kindlasti!

Liitu uudiskirjaga

Ole kursis meie tegemistega maalt ja merelt!

Kontakt

Tartumaa, Tartu vald, Pupastvere, Männi
60523
info(ät)seiklushunt.ee
+372 5821 1203

Rekvisiidid

MTÜ Seiklushunt
Registrikood: 80381192
EE472200221061466747 Swedbank
KMKR number EE102603716