Seiklushunt

Mida toob Seiklushundi hooaeg 2016?

Kui aastal 2015 katsetas Seiklushundi meeskond esmaskordselt Tartu Rogaini, Elva Rogaini, Vägilase jooksu ning sügiseste kolmapäevakutega, siis tänu kogetule, osalejate kiiduväärsele tagasisidele ja uutele ideedele astutakse aastale 2016 vastu juba palju enesekindlamalt ning jõulisemalt.

Selleaastases Seiklushundi võistlusprogrammis võib hetkeseisuga kokku lugeda 16 spordiüritust!  Lisanduvad  veel ka uued huvitavad algatused, mille kohta saab infot siis, kui õige aeg käes (vihje: ettevõtmised on seotud spordiga). Kuna sellise hulga ettevõtmiste organiseerimine vajab ka tegijaid, siis on sellest aastast poole suuremaks kasvanud Seiklushundi korraldusmeeskond – kokku kaheksa aktivisti, kes annavad endast parima, et sportimine osalejate jaoks võimalikult nauditavaks teha.

IMG_9439Selleks, et võistlushooajaks korralik soojendus teha, alustab Seiklushunt Tartu linnas ja selle lähiümbruses toimuvate orienteerumiskolmapäevakutega juba märtsi keskpaigas. Kolmapäevakute pealik Dora Uibo julgustab: “Kui sul pole orienteerumisest aimugi, aga sport meeldib, siis kindlasti tasub  päevakutele tulla, sest koha peal aidatakse teadmatusest välja ja pakutakse kiiret orienteerumisõpet.”. Ning tulles vastu eelmise hooaja päevakuliste soovidele tuuakse sügisesesse programmi lisapäevakuid ning pikendatakse jooksuhooaega kuni novembri lõpuni.

Rogainisõprade jaoks on kindlasti toredaks uudiseks Seiklushundi uudne rogainisari, mis koosneb kolmest osavõistlusest: kevadine Tartu Rogain, suvine Tartu ÖÖRogain ning sügisene Otepää Rogain. Osaleda võib ka üksikutel etappidel, kuid rohkem põnevust pakub kindlasti  terve sarja üritustest osavõtmine, mis kajastub hiljem üldarvestuses. Seiklushundi rogainide juht Katre Kipper on kindel, et rogaini iga võistlus pakub mõnusat väljakutset ning annab suurepärase võimaluse lihvida oma orienteerumisoskusi väga erinevates tingimustes – nii päevavalguses kui ka ööpimeduses, nii tänavaterohkes linnas kui ka hõreda asustusega maastikul.

Augustikuu sportlikuks tipphetkeks on Lähte terviseradadel toimuv Vägilase jooks, kus kaheksakilomeetrisel rajal pannakse proovile osalejate ronimis-, hüppamis-, roomamisvõimed. Vägilase jooksu eestvedaja Arvi Anton annab pisut vihjeid eesootava võistluse kohta: “Eelmise aasta ülimalt julgustav tagasiside, rõõmsad näod ja sõbralik ning abivalmis õhkkond nii rajal kui võistluskeskuses täidab meid positiivse energiaga veel siiani. Selleks, et pakkuda pingutust tervele kehale, jätkame ka tänavu  uudsete ja eriilmeliste takistuste rajamist. Samas ei puudu rajalt ka lõbusama konstruktsiooniga tõkked, mis pakuvad seikluslikke emotsioone ning toovad kõigile naeru näole!”. Kirsina tordil on nii mees- kui ka naiskategooria jooksudes esimesele kümnele võistlejale ainulaadsed auhinnad. Vägilase jooks võrdub kvalifikatsioonivõistlusega, mis tagab otsepääsu OCR 2017 Euroopa meistrivõistlustele.

Kõigi võistluste kohta saab lähemalt uurida www.seiklushunt.ee

Tähelepanu, valmis olla, start ja kohtumiseni jooksuradadel!

Liitu uudiskirjaga

Ole kursis meie tegemistega maalt ja merelt!

Kontakt

Tartumaa, Tartu vald, Pupastvere, Männi
60523
info(ät)seiklushunt.ee
+372 5821 1203

Rekvisiidid

MTÜ Seiklushunt
Registrikood: 80381192
EE472200221061466747 Swedbank
KMKR number EE102603716