Seiklushunt

Rummu – vägilaste uus seikluspaik!

Suvi on kohe käes ja koos sellega ka mitmed seikluslikud spordiüritused üle Eesti. Üheks neist on kindlasti 17.juunil Rummu mitmekesisel ja imekaunil maastikul toimuv Vägilase Jooksu 2.etapp. Samal õhtul, samas asukohas toimub ka Rummu Festival “RUFE 2023” – seega päev tuleb kõigi osalejate jaoks meeleolukas ja mitmekülgne!

Rajameister, Arvi Anton märgib, et Lääne-Harju valda, täpsemalt Rummu karjääri on Seiklushunti juba mitmeid aastaid kutsutud ning tänavu otsustas meeskond Vägilase jooksu selles vinges kohas ka korraldada.

“Lisamotivatsiooni andis, et sama päeva õhtul toimub ka suurejooneline Rummu festival, tänu millele on osalejale tegevust terveks päevaks. Rummu karjäär ja endise vangla territoorium on väga mitmekesine ning eriilmeline – see sobib meie takistuskrossi jooksuks väga hästi. Just erilisi kohti me otsime ning meie jookski pole mingi tavaline maantejooksuvõistlus, vaid üks väga eriline ja vinge elamus!”, selgitab Anton Rummu kasuks valiku langetamise ajendeid. 

“Rada läbib suurt aherainemäge, veekogu, endise vangla territooriumi ning endise karjääri osa. Rada on jõukohane kõigile, sest iga raskema takistuse juures on olemas alternatiivid. Muidugi ei ole kõik 30 takistust füüsiliselt väga rasked, sest nende hulgas on ka selliseid atraktsioone, mis on puhas lõbu! Näiteks liumägi vette või mõni mudasem auk. Ootame kõiki spordisõpru rajale või raja äärde kaasa elama, sest Rummu Vägilase jooks pakub ohtralt emotsioone ja vaatemängu nii osalejale kui ka publikule!”, kirjeldab Anton rada ja teeb üleskutse mõnusat ja elamuslikku suvepäeva veetma.

Liitu uudiskirjaga

Ole kursis meie tegemistega maalt ja merelt!

Kontakt

Tartumaa, Tartu vald, Pupastvere, Männi
60523
info(ät)seiklushunt.ee
+372 5821 1203

Rekvisiidid

MTÜ Seiklushunt
Registrikood: 80381192
EE472200221061466747 Swedbank
KMKR number EE102603716