Seiklushunt

Seiklushundi programm 2024

Saabuv aasta on Seiklushundi juubeliaasta! Dekaad on läinud nagu lennates – aga eks ta nii kipubki olema, et heas seltskonnas läheb aeg kiiresti. Aitäh kõigile, kes nende aastate jooksul on meiega koos seiklemas käinud! Ja kuna osalejanumbrid lähevad tõusujoones, siis see on märgiks, et tasub planeerida ja välja kuulutada ka aasta 2024 programm!

ORIENTEERUMISKOLMAPÄEVAKUD

13.märts – 15.mai Kevadpäevakud
4.sept – 6.nov Sügispäevakud

Päevakud toimuvad endiselt Tartu linnas ja selle lähiümbruses. Kevadpäevakute asukohtadeks on:

13.märts Ülejõe
20. märts Aparaaditehas
27.märts TalTech Tartu kolledž
3.aprill Ropka
10. aprill Laeva
17. aprill Lillemägi
24. aprill Ülenurme
1. mai Kesklinn
8. mai Sanatooriumi park
15. mai Näituse

VÄGILASE JOOKSUSARI

28.aprill Vägilase Jooks Kiviõli (Kiviõli Seikluskeskus)
9.juuni Vägilase Jooks Rummu (Rummu karjäär)
3.august Öövägilane Lähte (Lähte terviserajad)
4.august Vägilase Jooks Lähte (Lähte terviserajad)

Kuna Eestis on huvitavaid paiku palju, siis aeg-ajalt on paslik tuua sarja sõõm värsket õhku ja minna avastama uusi asumaid. 2024.a Vägilase sarja suurimaks muutuseks on esimese etapi asukoha nihutamine – jääme endiselt Ida-Virumaale, kuid tuleme keskmaale lähemale. Aitäh, Narva meid võõrustamast kõik need seitse aastat! Teine etapp toimub taaskord Rummus, kus võeti meid väga abivalmilt vastu ning põnev keskkond pakub avastamist veel omajagu.

Aastal 2023 tegi oma debüüdi Vägilase jooksu öine versioon – Öövägilane. Kõik, kel kripeldab, et esimesel korral osaleda ei saanud (registreerumisel oli piiratud arv kohti!), saavad nüüd uue võimaluse!

ROGAINISARI

30.märts Tartu rogain
1.juuni Paluküla rogain
24.august Tõrva rogain
26.oktoober Vidrike rogain


Kes osales 10 aastat tagasi Seiklushundi korraldatud kõige-kõige esimesel spordisündmusel? Selleks oli Tartu linnas toimunud rogain! Ja juubeliaastal kordame ajalugu – aga sel korral rohkemate osalejate (loodetavasti 😀), suurema melu ja ägedama kõigega kui toona esimesi katsetusi tehes! 

Rogainide rütmi proovime hoida sellise, et nii metsa-kui ka linnaorienteerujatel oleks huvitav. See tähendab, et üks rogain linnas, teine metsamaastikul, kolmas taas linnakeskkonda kaasav ning neljas jälle rohkem looduse keskel.

ÜKSIKSÜNDMUSED (ehk Erilised Pärlid)

9.november TrailHunt Vooremäe1000
14.dets Seiklushundi Heategevuslik Jõulujooks

——————–

Jooksvalt võib lisanduda programmi veel ettevõtmiseid, sest kunagi ei tea, mis idee Arvil keset hooaega kuskil metsarajal joostes pähe turgatab, seega võite vabalt valmis olla ka üllatusteks!

REGAMISEST:

  • Nagu ikka, siis päevakutele eelregistreerumist pole, kuid teistele üritustele peab end registreerima registreerimiskeskkonna kaudu: eventor.ee

Liitu uudiskirjaga

Ole kursis meie tegemistega maalt ja merelt!

Kontakt

Tartumaa, Tartu vald, Pupastvere, Männi
60523
info(ät)seiklushunt.ee
+372 5821 1203

Rekvisiidid

MTÜ Seiklushunt
Registrikood: 80381192
EE472200221061466747 Swedbank
KMKR number EE102603716