Seiklushunt

Seiklushunt alustab taas orienteerumispäevakutega Tartu linnas

20.septembril, Tartu Tudengipäevade festivalinädalal, toimub Seiklushundi sügiseste orienteerumispäevakute esimene etapp. Seiklushundi päevakud on kaheksaetapiline orienteerumissari, mille eesmärgiks on pakkuda orienteerumise harrastamise võimalust linnatingimustes ka pärast traditsioonilist hooaega.


Sügisel saab lisaks tuttavatele kaartidele nagu Annelinn E ja Raadi-Kruusamäe, avastada ka uusi külgi Tartust. Ees on ootamas päevakud MM-i keelualadel, mis nüüdseks on avatud – Lillemäe ja Supilinn. Lisaks on uued kaardid tulemas ka Väikese Vanemuise ning Maarjamõisa piirkondadest. Seega hooaeg toob nii uut kui vana.
Esimene päevak toimub tuttaval kaardil Tähtveres, võistluskeskusega Eesti Maaülikooli Spordihoone juures.  


Sügiseste päevakute kuupäevad ning asukohad:
20.september – Tähtvere
27.september – Annelinn E
04.oktoober – Lillemägi
11.oktoober – Supilinn
18.oktoober – Maarjamõisa
25.oktoober – Vanemuise
01.november – Tammelinn
08.november – Raadi-Kruusamäe

Seiklushundi päevakud alustavad siis, kui teised sarjad hakkavad otsi kokku tõmbama. See on olnud meie idee juba algusest peale – pakkuda huvilistele tuttavas linnakeskkonnas hooaja pikendust. Selle aasta kevadine sari näitas väga head edasiminekut ning üles näidati suurt huvi orienteerumise vastu. Loodame, et sügisesed heitlikud ilmad ja hämarus ei võta isu orienteeruda! On ju vana tõde, et pole halba ilma, vaid kehv riietus. Meie kavatseme olla olemas vihmas, tuules ja lumes nii, nagu tegime seda ka eelmine sügis.
Osalejatele pakume endiselt nelja erineva pikkuse ja raskusastmega rada, sealhulgas on mõeldud ka pere pisematele mudilasteraja näol. Et anda võimalus vanematele üks mõnus trenn teha, on alates kella 16st avatud ka lastehoid igal päevakul. Start on endiselt avatud 15-18.30 ning finiš sulgub kell 19.

Kõigile neile, kes soovivad orienteerumisega alustada või oma teadmisi värskendada/täiendada, on igal päevakul olemas ka juhendaja, kes jagab näpunäiteid raja edukaks läbimiseks.
Kindlasti rõhutaks üle, et tegu pole võistlusega. See on lihtsalt üks mõnus õhtupoolik orienteerumise seltsis, mis annab võimaluse avastada Tartus uusi külgi, panna tööle oma pea ning jalad. Värskes õhus liikumine on asendamatu ning päevakul saab iga inimene valida endale sobiliku tempo, kasvõi jalutada!” kommenteerib algavat hooaega Seiklushundi projektijuht Arvi Anton.

Seiklushundi päevakud kuuluvad RMK Eestimaa Orienteerumispäevakute hulka. Orienteerumispäevakuid korraldab MTÜ Seiklushunt. Lisainfot sarja kohta leiab veebilehelt www.seiklushunt.ee/kolmapaevakud ning Seiklushundi Facebookist!

Liitu uudiskirjaga

Ole kursis meie tegemistega maalt ja merelt!

Kontakt

Tartumaa, Tartu vald, Pupastvere, Männi
60523
info(ät)seiklushunt.ee
+372 5821 1203

Rekvisiidid

MTÜ Seiklushunt
Registrikood: 80381192
EE472200221061466747 Swedbank
KMKR number EE102603716