Seiklushunt

STIHL Multisport Challenge, 16.juuli Pärnus!

Suvel vallutavad Seiklushunt ja STIHL Pärnu!

Otsid enda jaoks järgmist väljakutset? Tule Pärnusse ning jookse, pedaali ja aeruta  suvepealinnas ja selle lähemas ümbruses seiklusspordivõistlusel, mille sarnast Eestis veel korraldatud ei ole!

Seiklushunt ja STIHL ühendavad jõud ning korraldavad 16. juulil Pärnu vallikraavis võistluse STIHL MULTISPORT CHALLENGE, kus saab proovile panna oma osavuse jooksus, maastikuratta- ning kajakisõidus. Kuid see pole veel kõik – rajal ootavad sind ka ülesanded, mis lisavad vürtsi ning pakuvad vaheldust kiires võistlustempos. Korralik väljakutse – korralik tasu – rahalisi auhindu jagatakse välja 2000 EURO väärtuses!

udis

Kui siiani on Seiklushunt keskendunud pigem orienteerumisoskusi eeldavatele spordialadele, siis nagu traditsiooniks muutuva Vägilase Jooksu puhul, tehakse ka ees ootava võistluse juures pisut teisiti ning proovitakse orienteerumine tavapärases mahus kõrvale jätta. Lisaülesandena saavad orienteerumisfanaatikud rajal oma lemmikuga kokku, kuid tegemist ei tule millegagi, mida ka orienteerumiskaugemad spordihinged läbi ei hammustaks. Võistlusraja on korraldajad märgistanud ning ainus, millele mõelda tuleb, on edasiminekuks oma jalgade ja käte kiire liigutamine. Kuid mitte liiga kiire, sest peab leidma  hetki võistlusest mõnu tundmiseks ja Pärnu suve nautimiseks!

Ja veel- mõeldes erinevate eelistustega spordinautlejatele on STIHL Multisport Challenge’i valikus kaks erineva pikkusega võistlusrada. Must rada on vägeva ümmarguse numbriga 100 kilomeetri pikkune ning selle kõrval pisut lühem, kuid mitte vähem seikluslik Punane rada, mille pikkuseks on planeeritud 65 kilomeetrit. Kogu teekond läbitakse kaheliikmelistes meeskondades.      NB! Tasub juba praegu leida tiimikaaslane, kes 16. juuliks Pärnusse tuleku kalendrisse märgiks ja muud plaanid edaspidiseks jätaks.

Tahad tulla võistlusel osalema, kuid lapsi ei saa üksinda koju jätta? Pole probleem, sest võistlusalale on organiseeritud lastehoid, kus järeltulijad saab valvsa pilgu alla mängima jätta. Vanemad saavad rahus võistlusele keskenduda. Kuid ka see pole veel kõik! Nimelt kui lapsed on pärinud vanemate spordivaimu, siis ka nemad leiavad oma energiale rakenduse ning seda spetsiaalses lastejooksus.

Ei taha ise võistelda, kuid võistlus tundub siiski äge ja kutsuv? Pole küsimustki, tule siiski! STIHL Multisport Challenge’i võlu seisnebki selles, et pealtvaatajad saavad kogu võistlust jälgida ning rajal seiklevatele sõpradele, pereliikmetele või miks ka mitte täiesti võõrastele kaasa elada. Mõned nädalad enne võistlust avalikustatakse rajakaart ning pealtvaatajad saavad juba varakult planeerida, millise kurvi või künka juurde end sisse seada ning missugusel  rajalõigul kaasa liikuda. Lisaks toimuvad võistlusplatsil kohaletulnutele erinevad võistlused. Vihjeks võib öelda, et käed saab külge panna STIHLi masinatele ja tööriistadele!

STIHL Multisport Challenge’ile saab registreeruda aadressil http://register.sk100.ee/Register?eventId=1044
http://seiklushunt.ee/multisport lehelt leiab täpsemat infot võistluse kohta.

Seiklushunt Adventure Team soovitab! 🙂

Liitu uudiskirjaga

Ole kursis meie tegemistega maalt ja merelt!

Kontakt

Tartumaa, Tartu vald, Pupastvere, Männi
60523
info(ät)seiklushunt.ee
+372 5821 1203

Rekvisiidid

MTÜ Seiklushunt
Registrikood: 80381192
EE472200221061466747 Swedbank
KMKR number EE102603716