';

TEADAANNE!

TEADAANNE!

Muudatused seoses hetkel kehtiva eriolukorraga Seiklushundi kalendris:

PÄEVAKUD: Kuigi päevakutel on kontakt inimeste vahel kõige väiksem ja sarnane toidupoes järjekorras seistes, on kehtiva eriolukorra tõttu siiski keelatud erinevaid spordiüritusi korraldada kuni 1. maini. Hetkel on plaan alustada päevakutega kohe peale eriolukorra lõppemist. Sõltuvalt sellest siis vaatame ka jooksvalt, mitu päevakut korraldame. Meile pole probleem nendega ka näiteks juunis lõpetada, et saaksid ikka kõik 10tk tehtud! 

ROGAINID: Hetkel oleme lükanud 28.märtsil toimuma pidanud Elva rogaini 30. MAI peale. Loodetavasti selleks hetkeks on olukord normaliseerunud ning saame siis edukalt ürituse ära pidada. Kõik praegused registreerunud kantakse automaatselt edasi 30.mail toimuvale rogainile. Kellele uus kuupäev ei sobi, saab registreerimise edasi kanda teistele üritustele. Võtke meiega ühendust ja mõtleme üheskoos lahendustele!

VÄGILASE JOOKSUD: Esimesena on kalendris Tallinna Vägilase jooks, 3. mai. Hetkel kehtib eriolukord 1. maini ja loodetavasti selleks ajaks on ka antud olukord lõpu leidnud! Hetkel jätkame ettevalmistustega, et Tallinna Vägilase jooks ikka 3. mai korraldada, kuid muidugi jälgime olukorda, valitsuse korraldusi ning anname muudatustest oma osalejatele ka koheselt teada!

PS! Soovime siiski inimestele liikumisrõõmu pakkuda ja loodetavasti uue nädala algul saame juba jagada lisainfot mõne uue orienteerumise püsiraja osas, mida siis kõik saavad vabalt valitud ajal rahulikult külastada!

Comments