Seiklushunt
Sarja Vägilase jooks logo

Vägilase jooks

Vägilase jooks Rummu

Ajakava

10:00 Algab stardimaterjalide väljastamine ja lastejooksudele registreerimine
11:00 Lastejooksud 1. vanusegrupp – kuni 6a (k.a). ~250m
11:10 Lastejooksud 2. vanusegrupp – kuni 10a (k.a) ~500m
11:20 Lastejooksud 3. vanusegrupp – kuni 14a (k.a) ~800m
11:40 Lühijooksu 1.start
11:50 Lühijooksu 2. start
12:20 Baltwoodi põhijooksu 1.start
12:30 Baltwoodi põhijooksu 2.start
12:40 Baltwoodi põhijooksu 3.start
12:50 Baltwoodi põhijooksu 4.start
13:20 Lühijooksu autasustamine (orienteeruvalt)
13:40 Põhijooksu autasustamine (orienteeruvalt)

Suurtoetajad

Vägilasi võõrustab

Toetajad ja partnerid

Lisainfo

Rajaluure blogipostitus

Võistluskeskus

Võistluskeskus, mis on pildil välja toodud rohelise alana, asub Rummu karjääris. Google mapsi link!

Parkimine

Parkida on võimalik võistluskeskuse lähedal asuvatesse parklatesse – vaata skeemi!
Nende täitumisel saab parkida ka Rummu alevikus sees asuva spordioone parklase: Google mapsi link!

Ajakava

10:00 Algab stardimaterjalide väljastamine ja lastejooksudele registreerimine
11:00 Lastejooksud 1. vanusegrupp – kuni 6a (k.a). ~300m
11:10 Lastejooksud 2. vanusegrupp – kuni 10a (k.a) ~650m
11:20 Lastejooksud 3. vanusegrupp – kuni 14a (k.a) ~1km
11:40 Lühijooksu 1. start (numbrid 500-575)
11:50 Lühijooksu 2. start (numbrid 576+)
12:20 Baltwoodi põhijooksu 1.start (numbrid 1-75)
12:30 Baltwoodi põhijooksu 2.start (numbrid 76-150)
12:40 Baltwoodi põhijooksu 3.start (numbrid 151-225)
12:50 Baltwoodi põhijooksu 4.start (numbrid 226-300)
13:20 Lühijooksu autasustamine (orienteeruvalt)
13:40 Põhijooksu autasustamine (orienteeruvalt)

Lastejooksud

Lastejooksud toimuvad kolmes erinevas vanuseklassis ja on tasuta!
Kuni 6-aastased (k.a) ~300m, 7-10-aastased (k.a) ~650m ja kuni 14-aastased (k.a) ~1km. Lastejooksule saab registreerida sekretariaadi telgis alates 10:00st.

Lastejooksudel paremusjärjestust ei selgitata, igat lõpetajat ootab finišis diplom ja väike maiuspala. Lastejooksu number on kleebitav, soovi korral võib kinnitada ka haaknõeltega. Nii jalad kui ka käed võivad rajal mustaks saada, kuid kõik takistused on ohutud ja vastavalt vanusele rajale seatud.

Selleks, et lapsed saaksid iseseisvalt täieliku jooksuelamuse, palume lapsevanematel rajal kaasa joosta vaid äärmisel vajadusel!

Enne starti

Stardimaterjalide väljastamine toimub stardinumbri alusel. STARDIPROTOKOLL
Stardimaterjalidega väljastatakse ka võistluse särk, juhul kui see on tellitud.
Stardimaterjalide kiiremaks väljastamiseks palume eelnevalt stardiprotokollist (infostendil, koduleheküljel) vaadata oma rinnanumber ning öelda see numbreid väljastavale korraldajale.

Stardimaterjalide hulgas on igale võistlejale numbrivest ja ajavõtukiip. Numbrivesti tuleb kanda terve võistluse vältel riiete peal. Pärast võistluse lõppu tuleb numbrivest ja kiip tagastada korraldajatele!
Sekretariaadi telgis toimub ka lastejooksudele registreerimine ja rinnanumbrite väljastamine.

Kohapeal on Vägilase Jooksule võimalik registreeruda kuni kella 11:30-ni! Viimases registreerimisvoorus saab muudatusi teha ainult kontakteerudes korraldajaga (sekretariaat@seiklushunt.ee).

Võistluspäeval ja sellele eelneval päeval (reede-laupäev) on muudatuste (ümberregistreerimine, distantsi vahetus, stardigrupi vahetus) tasu 5€ + vajadusel osavõtumaksude vahe. Muudatuste tegemine lõppeb kell 11.30!

Distants ja rada

Põhijooksu raja pikkus on ligikaudu 7,5 km. Lühijooksu raja pikkus on ligikaudu 4 km. Rajal on nii tehis- kui ka looduslikud takistused.
Rada on märgistatud noolte, lintide ja rajaturvajatega. Rada kulgeb suures osas mööda olemasolevaid radu ja teid.
Säilitamaks takistuste hea seisukord ja kasutusmugavus kõikidele osavõtjatele on võistlusel keelatud naeltega/naastudega jalanõud.

Rummu aherainemägi on üsna kõva, samas peene kiviklibuse ehk libeda pinnaga. Palume väga arvestada sellega laskumistel ja tõusude! 

RAJAKAART

Takistused

Kuna osa takistustest võivad osutada keeruliseks (nt. kõrged plankseinad), siis kutsume üles osalejaid ulatama kaasvõistlejatele abikätt ja julgustame üksteiselt vajadusel abi paluma.
Mitme takistuse juures on alternatiiviks kosmonautide (burpees) või kätekõverduste tegemine juhuks kui osaleja ei suuda takistust täielikult läbida.  

Palume enne alternatiivse harjutuse sooritamist takistust vähemalt proovida. Kindlasti ei jää kellelgi võistlus ületamatu takistuse tõttu pooleli. Rada on raske ning selleks, et jätkuks jõudu terve rada hea enesetundega läbida ja kõik takistused nautides ületada, soovitame alguses joosta pigem rahulikumalt. Kui takistusel tekib järjekord või kitsal rajal kaasvõistlejast kohe mööduda ei saa, palume säilitada kaine mõistus ja viisakus. Võimalusel palu viisakalt rada.

Ohutus

Kõik osalejad osalevad võistlusel omal riisikol. Takistused on ehitatud ja püstitatud nii, et need oleksid väljakutsuvad, samas võistlejale võimalikult ohutud. Igaüks peab ise oma võimeid hindama ja selle põhjal rajal otsuseid tegema! 

Start ja finiš

Stardid toimuvad lainetena. Igas stardigrupis ca 75 inimest. Oma stardinumbrit vaata stardiprotokollist ja stardiaegu näed lisainfo alguses olevast ajakavast. 

Stardigruppide moodustamine toimub eelmiste võistluste tulemuste alusel. Sealhulgas paigutatakse ka eeldatavalt tugevad jooksjad esimesse stardigruppi. Kes soovib stardigruppi muuta, palun kirjutada sekretariaat@seiklushunt.ee. Stardigrupi vahetamine reede-laupäev on võimalik vaid lisatasu eest (5€).

Finišis ootab kõiki lõpetajaid osavõtumedal ja Värska Originaali mulli- või allikavesi.

Pesemine, riietumine ja toitlustamine

Riideid on võimalik vahetada riiete vahetamise alas (M ja N eraldi). Pärast võistlust on võimalik seal ka ennast üle loputada (vesi on jahe). Lisaks on võimalik käia ujumas Rummu karjääris. 
Ujuma minekuks tuleb ümber mäe kõnida, sest ees rannas toimub Rummu festivali ehitustööd ja ala on suletud!

Kohapeal on olemas välitualetid võistluskeskuses ja parklas.

Toitlustamine toimub võistluskeskuses toitlustustelgis. Toitlustamine toimub korduvkasutatavates nõudest. Palume paigutada need õigesse kasti peale kasutamist! Söögina on valikus nii lihaga kui ka lihavaba toit!

 

Pakihoid

Autovõtmed, kotid jm isiklikud asjad on võimalik jätta võistluskeskus asuvasse pakihoiu telki.

Esmaabi

Võistluskeskuses on koolitatud meedikud.

Muu info: 

Võistluskeskuses on avatud nännimüük, kust on võimalik osta Vägilase jooksu eelmise ja selle aasta särke, Seiklushundi temaatikaga peapaelu, mütse ja buffe, HoneyPoweri geele ja batoone jne. Soovitame varuda selleks sularaha! 

Registreerimine

Registreerimine Vägilase Jooksule toimub registreerimiskeskkonnas: https://eventor.ee/vagilase-rummu23
Tervele sarjale registreerimine: https://eventor.ee/vagilase-sari23

Eraldi ülekannet tehes:
Rekvisiidid: EE472200221061466747 Swedbank, MTÜ Seiklushunt
Selgitusse märkida Võistleja nimi/Vägilase Jooks Rummu (näiteks Muda Mees/Vägilase Jooks Rummu).

Võimalik on tasuda ka Stebby kaudu. Selleks tuleb võistleja Vägilase Jooksu registreerimiskeskkonnas registreerida, kuid mitte tasuma suunduda. Seejärel soetada antud ürituse pilet Stebby keskkonnas. 
Terve sari: https://app.stebby.eu/event/6354
Rummu etapp: https://app.stebby.eu/event/6360

(Stebby on ainult maksevahend, registreerimiskeskkonnas (eventor.ee) tuleb ennast ka kindlasti registreerida, kuid seal siis mitte tasuda(kui soov läbi Stebby tasuda). Korraldaja kontrollib ise käsitsi teatud aja tagant Stebby makseid ja märgib seejärel registreerimiskeskkonnas osalejad “tasutuks”.)

NB! Kui soovid arvet ja/või arvega tasuda, siis palun ära registreerimiskeskkonnas makselingiga maksa. Kirjuta sellest soovist dora@seiklushunt.ee ja siis tasu arve alusel eraldi ülekandega!

*30% soodustusega osavõtutasud noortele alla 20 a. (k.a) kasutades sooduskoodi SHNOOR ja seenioridele alates 60 a. (k.a) kasutades sooduskoodi SHSEENIOR.
** Grupisoodustus -20%. Pane korraga kirja vähemalt 4 inimest ning kasuta registreerimiskeskkonnas sooduskoodi TIIM20. Grupisoodustus kehtib kolmanda registreerimisvooru lõpuni!

Ümberregistreerimine ja muudatused

Registreerimiskeskkonnas on võimalik distantse vahetada ja nime vahetada kuni III registreerimisvooru lõpuni. Registreerimiskeskkonnas pikemalt distantsilt lühemale ümberregistreerimine ja isikuvahetus samal distantsil on tasuta. Tasuda tuleb osavõtutasude vahe lühemalt pikemale distantsile registreerumisel või mittekehtiva soodustuse puhul (nt noore asemel osaleb täiskasvanu) . 

Viimases registreerimisvoorus saab muudatusi teha ainult kontakteerudes korraldajaga (sekretariaat@seiklushunt.ee).
Võistluspäeval ja sellele eelneval päeval (reede-laupäev) on muudatuste (ümberregistreerimine, distantsi vahetus, stardigrupi vahetus) tasu 5€ + osavõtumaksude vahe.

Võistkondlik arvestus

Lisaks individuaalarvestusele toimub Vägilase jooksul ka võistkondlik arvestus!
Võistkonnas võib olla kuni viis liiget, kuid miinimum on kolm liiget, teisisõnu kolme kiirema ajad liidetakse ning selles arvestuses toimub ka parimate autasustamine.
Võistkonna registreerimine kuni 15. juunini (k.a)
Võistkonna eelregistreerimise link!

Lisaks saab võistkonda kirja panna ka võistluskeskuses kohapeal kuni 11.30-ni.

NB! Enne võistkonna registreerimist jälgi, et kõik liikmed oleksid registreerunud ka võistlusele registeerimiskeskkonnas: eventor.ee

Autasustamine

Korraldajad autasustavad iga võistlusklassi kolme paremat, kuid jätavad endale õiguse vähendada autasustatavate arvu, kui võistlusklassis pole piisavalt osavõtjaid.  Osaleja osaleb igas võistlusklassis, mille tingimused ta täidab. See tähendab, et NJ, MJ ja N45+, M45+ klassis osalejad võivad jõuda poodiumile ka põhiklassis.

Ausa mängu ja võistluse selguse huvides selgitatakse välja võistluse võitjad (poodiumile pääsejad) ainult 1. stardigrupist startinud osalejate vahel! See klausel ei kehti võistkondliku arvestuse kohta!
Auhinnad on välja pannud Veski Mati, Spordipood Duncan.ee, Värska Originaal, HoneyPower.

Auhindu tagantjärele ei väljastata!

Võistlusklassid

Võistlusklass   – Tingimus

NJ                     – Põhijooks naised juuniorid, sünniaasta 2003 ja hiljem
MJ                    – Põhijooks mehed juuniorid, sünniaasta 2003 ja hiljem
N                       – Põhijooks naised
M                      – Põhijooks mehed
N45+                –
Põhijooks naised, sünniaasta 1978 ja varem
M45+               – Põhijooks mehed, sünniaasta 1978 ja varem
N-lühi              –Lühijooks naised
M-lühi             – Lühijooks mehed

Registreerides ja stardimaksu tasudes osaleja:

  • Nõustub käesoleva juhendi ja korraldaja poolt kehtestatud tingimustega;
  • Nõustub, et tema isikuandmeid kasutatakse vastavalt Eesti seadustele ja normidele;
  • Veendub, et on piisavalt treenitud ja terve spordisündmusel osalemiseks

Korraldaja õigused

  • Korraldajal on õigus vastavalt vajadusele viia juhendis sisse muudatusi.
  • Korraldajal on õigus diskvalifitseerida finišiprotokollis osalejad, kes ei järgi ürituse juhendit või võistlusreegleid, või kes ei läbi kogu rada ning kõiki takistusi.
  • Korraldajal on õigus kasutada korraldaja poolt üritusel tehtud fotosid ja videoülesvõtteid turunduslikel eesmärkidel.
  • Ürituse ärajäämisel korraldajast mitteolenevatel põhjustel (Force Majeure, sh viirusepuhangud, pandeemiad jms loodusjõud) osavõtumaksu ei tagastata. Registreerinud võistleja mitteosalemisel osavõtumaksu ei tagastata.
  • Juhendis käsitlemata küsimused lahendab korralduskomitee.

Liitu uudiskirjaga

Ole kursis meie tegemistega maalt ja merelt!

Kontakt

Tartumaa, Tartu vald, Pupastvere, Männi
60523
info(ät)seiklushunt.ee
+372 5821 1203

Rekvisiidid

MTÜ Seiklushunt
Registrikood: 80381192
EE472200221061466747 Swedbank
KMKR number EE102603716