Korduma kippuvad küsimused
Oleme koondanud kokku tihti esinevad küsimused ning andnud neil vastused. Võta meiega ühendust, kui midagi jääb veel segaseks.
-
Registreerimiskeskkond
-
Ise on võimalik seda teha Eventor keskkonda sisselogituna (andmed tulid e-mailile registreerides). Võistlusnädalal saab muudatusi teha ainult meili teel sekretariaat@seiklushunt.ee
-
Ise on võimalik seda teha Eventor keskkonda sisselogituna (andmed tulid e-mailile registreerides). Võistlusnädalal saab muudatusi teha ainult meili teel sekretariaat@seiklushunt.ee
-
Kuna maksete märkimine on käsitöö, siis võtab see mõned päevad aega. Kui ürituseni on rohkem aega, siis võib ka nädal-kaks minna.
-
Tehes makse Stebby keskkonnas, tuleb end lisaks registreerida ka eventor.ee lehel. Stebby on vaid keskkond, kus on võimalik ürituse eest tasuda.
-
Kuna maksete märkimine on käsitöö, siis võtab see mõned päevad aega. Kui ürituseni on rohkem aega, siis võib ka nädal-kaks minna.
-
Registreerimiskeskkonnas (eventor.ee) toimub sellest hooajast alates arvete genereerimine automaatselt. Registreerimise lõpus on lahter, kuhu saate täita arve saaja andmed. Tasuda saab seal koheselt pangalingiga või pärast selle arve alusel.
-
Palun kirjutage arved(ät)seiklushunt.ee ja teeme teile soovitud arve ja anname edasised juhendid.
-
See on lubatud! Ise on võimalik seda teha eventor keskkonda sisselogituna (andmed tulid emailile registreerides). Võistlusnädalal saab muudatusi teha ainult meili teel sekretariaat@seiklushunt.ee
-
Esmajoones soovitame leida endale asendaja või müüa enda osalus kellegile edasi. Võimalus on osalus ka edasi kanda järgmisele võistlusele või järgmisesse aastasse.
-
Kui soovid kasutada registreerimiseks kinkekaarti, siis esmalt pead ennast registreerimiskeskkonnas kirja panema. Liigu senikaua edasi, kuni jõuad makselinkideni (ära seal maksa!).
Seejärel kirjutama meile (sekretariaat@seiklushunt.ee), et soovid registreerimiseks kasutada kinkekaarti. Juurde palume kirjutada ka kinkekaardi number ja kes sellega registreeritud sai. Päevakutel tuleb kinkekaardiga lihtsalt otse registreerimislaua juurde tulla.
-
-
Vägilase jooks
-
Lastejooksudele toimub registreerimine ainult kohapeal ja see on kõigile tasuta. Registreerimine algab, kui avatakse võistluskeskus.
-
Vägilase jooksudel on väga sõbralikud kaasvõistlejad, kes tihti aitavadki üksteist takistuste läbimisel. Raskemate takistuste juures on ka alternatiiv juhuks, kui ei jõua takistust läbida. Tavaliselt on selleks kosmonaudid (burpees) või kätekõverdused.
-
Ei pea! Suur osa veetakistusi on paigaldatud madalasse vette. Juhul, kui mõni takistus on sügavamas vees, siis alati võib selle ka vahele jätta ja teha alternatiivset ülesannet (kosmonaudid/kätekõverdused).
-
Stardiprotokolli moodustame eelmiste (aastate) Vägilase jooksude tulemuste põhjal. Numbriline stardiprotokoll ilmub võistluse kodulehele võistlusnädala keskel.
-
Stardiaega näeb siis, kui ilmub numbriline stardiprotokoll (võistlusnädala keskel). Osalejate rajal hajutamise eesmärgil antakse stardid nö lainetena, st et stardigruppe on mitu. Ühes grupis on ca 75 võistlejat ning stardid toimuvad iga 10 minuti järel.
-
Võistkonna registreerimine toimub eraldi vormiga, mis on leitav võistluse juhendist. Kuna võistkonna liikmed võivad vahepeal muutuda, siis igaks osavõistluseks peab tegema uue võistkonna registreerimise.
-
Saab küll sõbraga ühes grupis startida ja võite selle info juba enne võistlusnädalat meile saata (sekretariaat@seiklushunt.ee). Lisaks paigutame ka ühe võistkonna liikmed automaatselt samasse stardigruppi.
-
Registreerimiskeskkonnas pikemalt distantsilt lühemale ümberregistreerimine ja isikuvahetus samal distantsil on tasuta. Tasuda tuleb osavõtutasude vahe lühemalt pikemale distantsile registreerumisel või mittekehtiva soodustuse puhul (nt noore asemel osaleb täiskasvanu). Võistluspäeval ja sellele eelneval päeval (laupäev-pühapäev) on muudatuste (ümberregistreerimine, distantsi vahetus, stardigrupi vahetus) tasu 5€ + osavõtumaksude vahe.
-
-
Päevakud
-
Päevakutele registreerimine toimub ainult igal üritusel kohapeal. Eelnevalt on võimalik soetada näiteks mitmekorrapääse tehes meie kontole ülekande, tasudes mitme korra eest sularahas kohapeal või Stebby keskkonnas. See kiirendab kohapealseid toiminguid ja muudab rajal käimise mugavamaks.
-
Jah, meie päevakutel on lubatud liikuda ka mitmekesi! Sõbraks võib olla ka neljajalgne lemmik!
-
EOL kood on Eesti Orienteerumisliidu kood. See on nagu iga orienteeruja isikukood. Koodi saab teha orienteerumine.ee leheküljelt. Koodi kasutades tagame, et alati on Sinu nimi õigesti kirjutatud ja ka muud andmed õiged. Lisaks kiirendab see registeerimise ja tulemuste toiminguid.
-
Jah, meie päevakutel on rajad juba ette joonistatud. Kui sa soovid ise punktide järjekorda valida, siis tasub küsida VABA raja kaarti.
-
See on turvapael, mis käib ümber randme. Kui SI pulk peaks sõrme otsast ära libisema, siis jääb see turvapaela otsa rippuma.
-
Stebby keskkonnas saab eelnevalt soetada 1x pileti või mitmekorrapääsme. Kanname ise Stebby info enda andmebaasi ning kohapeal saate kiirelt ja mugavalt nime alusel kaardi (ja SI pulga) kätte.
-
-
Rogainid
-
Rada on võimalik läbida üksi matkaklassis või siis väljaspool arvestust!
-
Käepael on ausa võistluse tarbeks, kuna SI pulga käe peale kinnitades saame kindlad olla, et kõik võistkonna liikmed käivad kõikides punktides.
-
Jah, oma raja planeerimine on tähtis osa rogainist! Igal meie rogainil on vähemalt 30 minutit planeerimisaega. Igal võistkonnal on üks planeerimiskaart lisaks, mille peal saab oma teekonda joonistada ja erinevaid valikuid läbi mängida.
-